Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tegnap mezítláb kellett...

Tegnap mezítláb kellett hazajönnöm a fél városon keresztül (Szeged) mert elszakadt a papucsom. Miért néztek hülyének? Nem tehettem róla.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 18:13
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
16/L
2010. ápr. 4. 18:13
 2/13 anonim válasza:

Most őszintén, ha más megy úgy végig a városon te mit gondoltál volna??

(Egyébként nem kell vele törődni már és is metem úgy végig fél városon mert nem volt kedvem már magassarkúban slattyogni mert fájt a lábam. Én nem szoktam felvenni az ilyesmit (nekem amúgy se non kell mezítláb szaladgálnom, hogy bolondnak nézzenek az utcán) felfogás kérdése az egész)

2010. ápr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy hülyének néztek, lehet hogy csak csodálkoztak. Egyébként mindkét papucsod elszakadt? Mert ha a szakadt papucsod a kezedben lett volna akkor nem hiszem, hogy hülyének néztek volna.
2010. ápr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Lehet, hogy csak csodálkoztak, viszont -szerintem- rosszul teszed, ha azon problémázol, hogy ugyan mit gondolnak rólad azok az emberek az utcán, akiket nem is ismersz...
2010. ápr. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Há Julis...

Mé nem hívtá fel? Haza vittelek volna mocival:)

Makói vok ... :)

2010. ápr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

Sulis ünnepség után én is mezítláb slattyogok haza, Baktóig :D:D Nem érdekel különösebben h hülyének néznek XD

17/L

2010. ápr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Nem hülyének néztek, sztem sokan inkább irigyeltek, hogy te ezt meg mered tenni (a háttérsztorit ők nem ismerhették). Mellesleg aki furcsán nézett, talán inkább azon agyalt, nem fogsz-e belelépni valamibe, és h ez neked miért jó. Nem kell törődni velük. Inkább szenvedtél volna a szakadt papuccsal? Sokakhoz hasonlóan a magassarkút én is rendszeresen leveszem a lábamról, amint tehetem, és mezitlábazok hazáig :).
2010. ápr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem csak meglepődtek, esetleg arra gondoltak, hogy szegény, biztos fel fog fázni. Velem is volt már hasonló, pl. ünneplő cipő, ami kényelmetlen, de végig lóbáltam a kezemben. Kevés olyan ember van, akivel egész életében egyszer sem esik meg ilyen.
2010. ápr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
A Julis haverjának üzenöm, hogy neköm hiányzik mán Makó, jó vóna mégint hazamönni, akár motorral is, a franc bánja.. :)
2010. ápr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én vok a Julis haverja...Hát miért nem jösz ?:) Nemsokára jóidő...este imádok kint lenni :P
2010. ápr. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!