Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ki szokott télen mezítláb...

Ki szokott télen mezítláb vezetni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem senki xD
2009. dec. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1%
A jó k*rva anyád
2009. dec. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én csak az egyik lábamról veszem le a cipőt. Arról, amelyikkel a gázt adom, mivel vastagabb a cipő, és nem érzem benne hogy milyen finoman engedem a gázt. A kuplungos lábamon rajtahagyom a cipőt.
2009. dec. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem hogy télen.. soha az életben.. :D
2009. dec. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szokott olyan ember lenni csak ha hosszú távra vezet így gondolom a kamionosok.. Mert ugye városban hideg van és valószínűleg hamarosan ki fogsz szállni így a nagy nehéz meleg cipőt elég nehéz felvenni autóban.

Én nyáron vezettem így mivel elhagytam a strandon a papucsot és meg kell ,hogy mondjam kényelmetlen.Ne nagyon tedd ,de viszont elég jól lehet érezni a pedálokat.

2009. dec. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Pityupocse válasza:
Nyaron en sokszor vezettem igy, telen nem probaltam, mert kvha hideg van, de szerintem erdekes :)
2009. dec. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én mindíg mezítláb vezetek. Egyszerüen képtelen voltam megtanulni cipőben vezetni. Télen kicsit kellemetlen, de hamar meleg van az autóban.
2010. ápr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
férfi vagy nő vagy. mert és férfi létemre szeretek mezítláb vezetni főleg télen amikor minden sarkon kipörög aa kerék
2010. aug. 5. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!