Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Érden az M7-es lejáróban lévő...

Érden az M7-es lejáróban lévő Shell benzinkúton mindig kell szólni a visszajáróért?

Figyelt kérdés
Telefont töltöttem ezerötszáz forintért, kétezressel fizettem. Elment a csaj a másik kasszához, majd visszajött odaadni a papírt. Aztán néztünk egymásra, de nem sikerült megerőltetnie az agyát, szólnom kellett neki a visszajáróért. Elfogadnám hogy kiment a fejéből a nagy pörgésben, de ezt minden egyes alkalommal eljátsszák.

2013. márc. 3. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Jogos a kérdés... velem is előfordult, tanultam belőle. Túl az első bosszankodásokon, tudomásul vettem, hogy ők is (valahogy) élni akarnak. Ez (is) a kapitalizmushoz tartozik. Sokat töprengtem, mi tévő legyek..aztán rájöttem, ők is ugyanolyan emberek, mint bárki más...van családjuk, gyereket nevelnek, és bizony nekik is tükörbe kell nézni..


..nehéz nekik is..nem gonosz itt senki, csak etetni kell(valahogy) a családot...


én, ha tankolok, kerek összegért teszem..sosincs vita(már) ha valamit kérek, akkor viszont adok egy százast, kettőt...


tanácsom nincs, nem is kértél.

2013. márc. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem is csak apró pénzért-borravalóra megy, de akkor is bunkóság h ha már otthagyja az ember a pénzét, (akárhol) akkor ha nem szolnak ugyanmár legyenek szívesek visszaadni.

bunkóság

2013. márc. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!