Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire lehet...

Szerintetek mennyire lehet valós ez a hirdetés? Németbe kamionosokat keresnek 2 hét kinnt,2 hét itthon rendszerbe? Többi lennt

Figyelt kérdés
Tegnap láttam a hirdetést miszerint sofőröket keresnek Augsburg környékére. 2 hét meló, két hét itthon. A fizu 1200 euró nettó amit 3-4 hétre szoktak hasonló kinnti melókért fizetni. A hirdető Kádár Zoltán, pénteken lesz megbeszélés Budapesten egy McDonald's étteremben. Ez nekem olyan furcsa egy McDonald's-ben? Meg ez kevés melónak tűnik ennyi fizuért. Esetleg valaki volt már náluk dolgozni?

2013. márc. 6. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem szabad foglalkozni ezzel. Minimum 1900 eurót keres egy németországi belföldi kamionos.
2013. márc. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem a fizuval van baj sőt így is soknak tűnik kicsit két hétre egy magyar sofőrnek. Bár lehet ez azért van mert nemzetközis nem belföldis. Az az érdekes, hogy nincs valami itteni irodájuk hanem pont egy mekiben lesz tájékoztató ami úgy elég ritka.
2013. márc. 6. 10:00
 3/10 anonim ***** válasza:

Mekiben tájékoztatás D

Tedd már be a linkjét az állásnak mert a szövegalkotás is sokat elmondana

2013. márc. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 szántóvető ***** válasza:
ez tényleg jó fizu,lehet hogy túlvezetni kell,esetleg gyűjtőzni.és lehet hogy belföld.ezekre kérdezz rá.
2013. márc. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Az a cég aminek még irodára sem telik nem tudom hogy ígérhet még fizetést is.Ha netán elmennél vedd fel a beszélgetést,mert felkészülhetsz arra is hogy pénzt fognak kérni valaminek az intézéséért! Ez szerintem kamu úgyhogy vigyázz mert tele van mindenhol csalókkal!
2013. márc. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Érdeklődöm, hogy voltál-e a megbeszélésen. Én sajnos nem tudtam elmenni, de nagyon érdekelne, hogy valós hirdetés vagy csak egy átvágás volt.

Előre is köszönöm!

2013. márc. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Hali. engem is érdekelne. Irtam neki e-mailt de no válasz.
2013. márc. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
voltam megbeszélésen minden korrekt és valós. Egy ott dolgozó kolléga is ír tegnap, hogy ő már tavaly óta ott van és minden rendben. Ez a két hetes váltós rendszer azért van mert többet ki tud dolgozni egy autó. A fizu is annyi amennyit mondtak, a meló többnyire gyűjtőzés, AETR-t be kell tartani nincs csalás, sem mágnees. Be vagytok jelentve. Azért nem kaptál választ szerintem, mert már a találkozó napján eldőlt ki megy ki marad.
2013. márc. 9. 11:10
 9/10 anonim válasza:
Köszönöm válaszod.
2013. márc. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Aktuális még ez a hirdetés? Tudtok adni egy elérhetőséget? Érdekelne. Köszi
2013. márc. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!