Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül a Casco biztosí...

Mennyibe kerül a Casco biztosítás?

Figyelt kérdés
2009. szept. 20. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokba.
2009. szept. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Autótól, évjárattól,biztosítótól, lakóhelytől, önrész% -tól függ.


Úgyhogy így lehetetlen megmondani, de van a neten cascokalkulátor ott a saját paramétereiddel ki tudod számíttatni.


egyébként 3 ezertől akár 30-40 ezer is lehet havonta

2009. szept. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Tényleg sokba kerül. Ha nem töröd havonta a kocsit, szerintem nem éri meg.
2009. szept. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

15 01 nek


nem attól függ hogy megéri e , hanem attól, hogy mekora értékű az autó.

Nyilván egy 5-600 ezer ftosra értelmetlen kifizetni, de egy 3-4 milliósra, pláne hiteles autóra nagyon célszerű. Itt nem a megérésről van szó, hanem arról, hogy egy legapróbb figyelmetlenség miatt milliós kár kelezkezhet az autóban, és mindjárt jobb, ha van Casco

2009. szept. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát valóban egy kalkulátorral nézd meg vagy egy üzletkötőtől kérj ajánlatot. Bizonyos kor (autó kora) felett már nem kötnek, ez biztosító társaság függő. Mondok egy példát 7 éves autómra 55 éves férfi nevén van a biztosítás, vidéken 3500/hó, nyilván városban drágább. Az önrész is meghatározza az árát.
2009. szept. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is gondolkoztam rajta, hogy kötök casco-t, de végül nem tettem. A 6 éves autómra - aminek a piaci értéke kb. 1-1,2 millió forint lehet - a díj évi 200 ezer lenne az AEGON-nál...ccc
2014. aug. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!