Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Használtautót hány kilométeres...

Használtautót hány kilométeresen éri még megvenni? Netes cikkek alapján dízelném 200 ezer km felett már rengeteg dolog jöhet elő. Egyáltalán dízelessel, vagy benzinessel van kevesebb baj?

Figyelt kérdés
Jelenleg Németország és Magyarország között ingázom kéthetente, azaz havi 4000km-t teszek meg szüleim autójával, emiatt vennék egy sajátot. Nem visszapörgetett 200 000km-es dízelautót találtam jó áron.

2013. máj. 1. 02:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Honnan tudod,hogy hany km van benne ? Mert a km-ora meg iranyado erteknek sem jo ... Egy jo dizelnek a 200e km semmi , a pdtdi passatomban mar 380e km van 10 evesen ( nemetorszagban vettem 3.5 evesen 196e km-rel ! ) es kopoalkatreszeken kivul semmit nem kellett csinalni rajta.
2013. máj. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen távokra csak dieselt vegyél (meg rövidebb távokra is). Nemtom mennyit szánnál rá, de én tavaly vettem egy B vectrát 1.7 isuzu diesel blokkal, 257000-km-rel, és az égvilágon semmi baja sincs.
2013. máj. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

700.000km

[link]

2013. máj. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nagy gyuri ***** válasza:
Sok minden lehet árulkodó jel:pedál,kormány,üléshuzat,kárpitok,mennyire viseletesek,ettől függetlenül még lehet jó az autó,ha ennyi van benne,Lehet 100000km-ert örült módon is bele rakni,de ha normális gazdája volt,meg sem kottyan neki a 200000km,szerintem.
2013. máj. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!