Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az általános dolog, hogy az...

Az általános dolog, hogy az oktató kiabál a tanítvánnyal, ha az hibázik?

Figyelt kérdés
Tanulok vezetni, nemrégiben volt a 30. órám, de még mindig csinálok hülyeségeket. (Van közte súlyosabb, pl. nem veszem észre a behajtani tilos táblát, de akkor is kiabál velem, ha főútvonalon 30-cal megyek). Ez esetben az oktató ideges lesz és elkezd kiabálni velem. Nagyon rosszul viselem..
2012. nov. 15. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem általános. Te pedig próbálj jobban odafigyelni.
2012. nov. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

Hát valahol jogosan ordít, hisz, átmentél az alkalmasságin amin kiszűrik-e hogy sz*r a szemed vagy sem

Én több méterről kiszúrom a behajtani tilos táblát, te meg biztosan a kocsi kormányát nézed meg az úttestet :D

A táblák elég nagyok hogy lásd

2012. nov. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Ha hibázol, akkor vállald a következményeket. Velem is kiabált az oktatóm, el kell viselni, mert ilyen dolgokért jogosan kiabált. Gondolj bele ha leteszel mindent megvan a jogsid és akkor követsz el hibát akkor nincsen oktató aki belenyúljon a kormányba, nincs pót pedál hogy lefékezzen helyetted. Magadra vagy utalva. Erre is fel kell készülni hogy stressz helyzetben megtanulj vezetni, gondolkozni.
2012. nov. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy általános-e,de hogy nem normális dolog,az biztos. Te azért fizetsz,hogy megtanítson vezetni,nem azért,hogy ordibáljon.DE!Azért abba gondolj bele,hogy te 30-cal mész főúton,a megengedett minimum50,és a forgalom ritmusa valószínűleg 60-70-et diktál.Tehát,ha te csak 30-cal mész,hogy fogsz tudni 2-3-4 sávos úton besorolni,ha nem mersz gyorsabban menni?Ez-valamilyen szinten-azt jelenti, hogy nem tudsz megfelelően vezetni,alkalmazkodni a közlekedéshez,fölvenni a forgalom ritmusát.Behajtani tilos tábla...hát ez szarvashiba,erre nincs mentség:tessék jobban figyelni,ilyet nem lehet elnézni,nem észre venni!!!
2012. nov. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nincs jogsim, de ha vezetni tanulnék, és elkezdene kiabálni velem, biztos helyre tenném. Meg lehet azt normálisan is mondani, ha vmit elszúrsz, senki nem lesz attól jobb, ha leszedik a fejét.
2012. nov. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
80%
én az oktatómmal a járókelő csajokat lestük ;) ha átmentem egy stoptáblán megállás nélkül akkor nem mondott semmit mert tudta hogy egy csajt stíröltem
2012. nov. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, hasonlót mesélt a faterom mostanában, hogy a vizsgán ugyan átengedték, de a vizsgabiztos megjegyezte, hogy azért a forgalmi vizsgán nem a csajokat kéne nézegetni :D
2012. nov. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!