Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lehet olyat csinálni hogy...

Lehet olyat csinálni hogy lefényképezem (vagy készítek egy videót) a tilosban/szabálytalan helyen parkoló autót és annak környékét és elküldöm a rendőröknek feljelentés gyanánt?

Figyelt kérdés
Kertes házban lakunk, amihez egy kb. 50-60 méteres szolgalmi út vezet. Annak az elején van egy duplaszárnyú kapu, mivel kocsikiálló. Igaz nincs rajta tábla hogy "kocsikiálló", de gondolhatják hogy nem véletlenül van ekkora kapunk. Rendszeresen odaáll vki mert 5 méteres körzetben 2 bank is van, lusták parkolóhelyet keresni és folyton a kapunkban állnak, úgy hogy mi nem tudunk kiállni. Már tele a bakancs ezzel a sok bunkóval, és mivel én itthon vagyok a gyerekkel napközben több ilyet látok, gondoltam hogy fényképezek és feljelentem azt a sok parasztot!!!
2009. szept. 28. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Inkább táblát kellene kirakni, mert ha egyet feljelentesz másnap egy másikat jelenthetsz fel és az 5. után a rendőrők ha meglátnak már előre nevetnek. Plusz ha egyszer jön egy bunkó amelyik látja hogy az ő autóját fényképezed és összetöri a kamerát akkor feljelentheted testi sértésért is.

Jobb megoldás a tábla és mondjuk bóját kirakni.

2009. szept. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem egyszerűbb kitenni a táblát??
2009. szept. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy a tábla bárkit is akadályozna. Mivel van egy kisebb parkoló a házunk előtt - a bank miatt - persze mindig dugig, és van ott ilyen "visszakanyarodó sarok" aminek aszfaltjára sárga X van festve a megállni tilos táblával együtt, és mégis mindig oda állnak.
2009. szept. 29. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!