Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hány kw-ig lehet vezetni?...

Hány kw-ig lehet vezetni? Bövebben lent.

Figyelt kérdés

Van B -s jogsim, le szeretném tenni 125 re,

Ilyenkor A1- re kell menni? Mert hallottam olyat is, hogy mivel megvan B -re , akkor csak valami külömbözetit, ami nem A1...

Most változtak a dolgok. ügyebár 125 cmm, de hogy van most KW- ra ?? azaz feltételezzük hogy van egy 250 es motorom, és az max hány kw lehet ? Ezzel az lenne a kérdésem, hogy a köbcenti már nem számit, hanem a kilowatt, igaz ?



2013. máj. 4. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Tegnap egy másik kérdésbe leírtam de akkor neked is leírom. Szóval ha "B125"-re mész akkor A1-et kapsz ha minden sikeres vizsgád megvan. A köbcentinek és a kW-nak ugyan úgy meg kell felelni az előírásnak. Hiába van 250-es motorod ha csak 9kW, attól még nem vezetheted A1-el mert nem 125-ös. A különbözeti vizsga ugyan azt jelenti mint a normális vizsgák csak csökkentett óra számban... ami 3 óra gyakorlatot jelent kb, de aki még nem ült soha motoron annak a 3 óra tuti h bukás, ahhoz még kell venni plusz órákat. A köbcenti ugyan úgy számít és a kilowatt is, erre oda kell figyelni. Én tavaly szereztem így meg az A1-et de ilyen változásokról nem tudok.
2013. máj. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm, sokat segitettél :)

Már csak azt kéne tudnom, hogy hány kw ig lhet vezetni 125 öst

2013. máj. 5. 11:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs mit! maximum 11kW-ig és 125ccm-ig. Nem túl sok, de kezdőként elég :)
2013. máj. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!