Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hamarosan vezetni fogok, ez...

Hamarosan vezetni fogok, ez esetben ez baj (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Tanulom a kreszt, de nem érzem azt a természetességet, hogy ha olyan közlekedési helyzet adódna akkor tudnám mit kéne csinálni. Magyarul, a tesztkérdésekre tudok válaszolni és át is megyek a teszteken, de szerintem ha autóban lenne ez akkor már nem tudnám (az elsőbbséget és a táblákat leszámítva).
2011. jún. 27. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
persze,hogy nem tudnád.Teljesen más fejböl tudni a szabályokat,mint gyakorlatban.Saját tapasztalatbol mondom,hiába tudtam én is mindent,mégis követtem el bakikat.Pedig elvileg tudtam.A lényeg,hogy ne pánikolj,mert egyedül te irányitod az autót és nem pedig az téged.Én igy jöttem bele.
2011. jún. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Általában először elég sokan így érzik.

De ha meglesz a kellő rutinod akkor minden természetszerűen fog menni.

Tapasztalatból mondom.

2011. jún. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen dolgokért van melletted az oktató a városi pályán hogy segítsen azokba amiket nem tudsz és ha hibázol akkor tudjon figyelmeztetni hogy mit rontottál el.

Ezért célszerű az első 2-3 hónapban ha az anyós ülésen ül egy tapasztalt sofőr hogy ő is tudjon neked segíteni.

2011. jún. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hamar belejössz, ne izgulj...
2011. jún. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen, én is így éreztem elsőnek. A kresz simán ment, elsőre átmentem, rutinon is, de aztán avizsga után mondta az oktató, hogy menjünk vissza a városba az autósiskolához. Tizsta ideg voltam, mikor vezettem a forgalomba, mert azelött még sosem voltam ott és elég fura volt:)
2011. jún. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bizony, ne aggódj.

A rutinpályán azt fogják megtanítani hogyan kell a kocsit használni. Aztán a városin kell a két tudást azonos időben alkalmazni. Furcsa lesz, ezért előny ha jó oktatóhoz sikerül kerülnöd: de nem feltétlenül a kedves lesz jó, hanem aki tényleg megtanít használni a tudásodat.

Aztán majd jön az oktató nélküli vezetés, a valóság, akkor majd meg kell tanulnod közlekedni, mert az autó kezelése és a szabályok ismerete még nem közlekedni tudás.

De évente nagyon sokan levizsgáznak sikeresen, aztán balesetmentesen vezetnek, úgyhogy ne izgulj, csak figyelj.

2011. jún. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!