Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Bukósisak alatt hosszú vagy...

Vica087 kérdése:

Bukósisak alatt hosszú vagy rövid haj a praktikusabb?

Figyelt kérdés
Most fogok elkezdeni motorozni (lányként), de a bukósisak alatt nem tudom, hogy a hosszú haj, vagy rövid haj a jobb, HA leveszem a bukót?

2013. máj. 13. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy a lényeg hogy a fufrud ne zavarjon a kilátásban !!
2013. máj. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igazából a frizurádat hagyd olyanra ami jól áll - igaz a sisak kicsit meg fogja kócolni, de az én 1 centi hosszú hajammal is ezt csinálja. Ez van, a sisaknak megfelelően kell körbefognia a fejet hogy védjen, az mégis fontosabb mint egy kis kócosság.

Mondjuk évekkel ezelőtt láttam valahol olyan sisakot, aminek a tarkórészén volt egy "völgyszerűség" belül, ami helyet biztosított a copfnak. :)


A frufruval meg nem csak közlekedési okokból kell vigyázni, szerintem egyébként sem előnyös a legtöbb csajnak... :D

2013. máj. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem többnyire 1-2mm esre van lenyírva. Na az egyáltalán nem zavar :) De ez egy lánynak nem épp ideális.
2013. máj. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Attól függ, hogy milyen hosszú a hajad? Ha befér a bukó alá, nem húzza, akkor a hosszú haj is jó, viszont ha dús és sok, akkor megfontolandó egy rövid(ebb) haj.

Tapasztalat.


30/L

2013. máj. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem összefogott, hosszú hajam van. Amikor leveszem a sisakot, akkor általában gumizhatom is össze megint, mert eléggé összekócolja, de engem nem zavar. Viszont motorozáshoz érdemes egy plusz hajgumit felrakni közelebb a haj végéhez, mert anélkül nagyon össze tud gubancolódni. Régebben néha alig tudtam kifésülni.

Szóval a rövid haj praktikusabb, de nekem eszembe se jutna, hogy a motorozás miatt levágassam.

2013. máj. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!