Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ma reggel feladott ajánlott...

Ma reggel feladott ajánlott levél holnap megérkezik?

Figyelt kérdés
Munkahelyet váltottam. A réginél most voltam benn és a papírokat ma reggel adták fel, de holnap már délután vinnem kellene a következőre. Kicsit ideges vagyok, hogy holnap megérkezik-e... A két város egymás mellett van. Nem tudom, hogy elsőbbségivel adták-e fel, de hivatalos iratokat azzal szokták, nem?

2013. máj. 13. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha elsőbbségivel adták fel akkor meg kell érkeznie,ha nem akkor is van rá esély hogy holnap megkapod.
2013. máj. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy elsőbségivel adták fel, esélyesebb sajnos, hogy csak szerdán lesz ott nálad.
2013. máj. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Na, szerintem mára megkaptad. A magyar posta nem kapkodja el a dolgokat.
2013. máj. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Másnap reggel már a postásnál volt! :) Nagyom megnyugodtam, de szerencsém is volt. Az előző munkahelyemen megbeszéltük, hogy felhívnak, amikor mehetek a papírjaimért. Már nem győztem várni, utána én hívtam volna őket, de nem vették fel a telefont. Bementem személyesen, mikor mondták, hogy feladták postán. :)
2013. máj. 18. 13:15
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgyhogy szaladgálhattam a levél után, de szerencsémre másnap megérkezett. Mivel orvosi alkalmasságira kellett mennem, még aznap reggel "lecsaptam" a postásra.
2013. máj. 18. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!