Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A felkelés utáni, reggeli...

A felkelés utáni, reggeli előtti edzés egészséges? Ha igen, akkor mennyi a maximum időtartam, amennyi ajánlott? 26/L

Figyelt kérdés
Mit érdemes reggel csinálni? Nagyon merev vagyok reggelente, főleg a hátam...kényelmetlen, kemény ágyon alszom :S

2013. febr. 6. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, éhgyomorra a leghatékonyabb sportolni, és utána egy jó nagyot belehet reggelizni..alig várom, hogy jöjjön a tavasz, és akkor minden reggel suli előtt mehetek megint futni, utána pedig hatalmas adag zabkása, nyami:D Nincs maximum időtartam, amennyi jól esik, de szerintem elég lesz 45 perc - 1 óra. Én a futást ajánlom, meg akár mehetsz biciklizni is:) De a barátom úszó, és hajnali ötkor vannak edzései..hát ne tudd meg milyen teste van.

Szóval..akár úszni is elmehetsz:D De pl ShapeShifter minden reggel másfélórát kondizott..magyarul...amit szeretnél, azt csináld! Csak melegíts be jól, és a végén nyújts.:]

2013. febr. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
Egyél előtte vmit, pl. banános risz!
2013. febr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csinálj gerinctornát. Nekem annyira jól mozog a hátam utána. Innen szoktam 4-5 gyakorlatot kiválasztani, az reggelre épp elég is:

[link]


Egy ilyen polifoamot mindenképpen teríts le hozzá, azon nagyon kényelmes ezeket elvégezni. Ha simán a padlón próbálom, akkor eléggé megfájdulnak a leérő csontjaim utána. Nekem bevált, mert egész nap sokkal könnyebben tudom jól tartani a hátam, már reggel érzem, hogy melyik izom hol van.

2013. febr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom - gyógyszerész barátnőm mondta, hogy az izületi folyadék felkelés után regenerálódik, ezért nem egészséges felkelés után egyből izületeket terhelő gyakorlatokat végezni pl. futás. Ezért szoktam reggel csak nyújtani, gyógytornának hívom, de igazából egy jóga könyvből néztem ki a gyakorlatokat. Ez neked is jó lenne a merevségre.
2013. febr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat! :)

Fogyni szeretnék és reggel van a legtöbb kedvem bármit is csinálni, meg azt hallottam, hogy több kalóriát is lehet elégetni, ha felkelés után edz az ember :)

2013. febr. 6. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!