Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ford ka autót szeretnénk...

Ford ka autót szeretnénk venni,4 személyes, de mi 5 en vagyunk 2 felnőtt + egy 10 éves lányom + két fiam az egyik 6 a másik 3 éves. Ha mind együtt utazunk megbüntethet a rendőr?

Figyelt kérdés
Régebben ,17 éve vizsgáztam és akkor még a kresz szerint 2 db 14 év alatti gyerek 1 főnek számított.Így van ez most is?Csak a hátsó ülésekre ,hogy teszek be akkor 2 db magasított a nagyobb gyerekeknek?És a gyerekülést a kicsinek?
2013. máj. 16. 07:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor Daewoo Matíz lesz inkább.Ez ellen valakinek valami problémája?Vagy gyermeknevelési tanácsa?"


A gyermeket te csináltad, úgy ölöd meg, ahogy akarod!

:D


Miért ragaszkodsz ezekhez az autónak csúfolt szappantartókhoz, nagyobb nem fér a garázsba? Ha az alacsony fogyasztás a cél, akkor szólok, hogy az én 14 éves 1,6-os francia csodám is megelégszik 6,5 liter benzinnel fele város, fele országút viszonylatban! De azért legalább van gyűrődő felület és aktív/passzív biztonsági elem a kasztniban, nem csak az ima segít, ha eltalálnak! Persze az én feleségem is "kispolskival" járt lánykorában, de amióta megvannak a gyerekek, kicsit nagyobb autót használunk...


[link]

2013. máj. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Most adtam 1 opel vectra b 1.6 16v 1996 os szgk-t.Van tapasztalatom autók terén,a páromnak tetszik a Ka.Most 1 900 cm3-es Swiftet használok,a húgomét.De nem igazán nyerte el a tetszésemet.Tehát kis köbcenti az lényeg,típus annyira nem de lehet,hogy Peugeot 206-ost vesszünk,mert az közös szimpátiával bír.És már 350 ezer körül találtam is elég elfogadható állapotút.Nagy autót nem tartok fenn,mert max. nyaranta elmegyünk 1 pár napra Zánkára nyaralni.És a másik ok a kis autó mellett a párom most vizsgázik az idén nyáron.
2013. máj. 16. 20:55
 13/15 anonim ***** válasza:
hát pedig a matiz nemlessz olyan jó mint a Swift ez tapasztalat előtte volt matizom..
2013. máj. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azért ez a "most vizsgázik, tehát kisautó kell" jó nagy önátverés. Én a vizsga után egy ford transitot vezettem és azóta sincs parkolási gondom, bárhova beállok, ahova beférek. Ha akkor valami kis szappantartót kaptam volna, biztos bénáznék a nagyobb autókkal.
2013. máj. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez a kérdező szörnyű szülő, szörnyű ember és rendkívül buta lehet. Ez a dühkirohanás, ez a nagy arc, kioktaja az embert az autókról, mert neki volt már egy Vectrája. Kit érdekel, hogy a lányodnak milyen az átlaga, az nem feltétlen a Te dicsőséged! Öreg és kicsi autó a lehető legrosszabb választás családos embernek! Tényleg halálos lesz az esetleges baleset ezekkel! A Vectra meg pont a legjobb ár/érték arányú autó erre a célra! Vagy Astra! Akár Passatot is tudnám ajánlani, nem vészes a fogyasztásuk, nem igazán van szervízigényük, de 5-en is kényelmesen elférnek benne és nem feltétlenül halnak bele egy csattanásba. De te tipikusan az az ember vagy akinek mondhat bárki bármit, úgyis a saját feje után megy, s majd 20-30 év után jön rá, hogy hallgatni kellett volna másra...de akkor már késő lesz...
2015. febr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!