Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 30km-t lebicajozni mennyi idő?

Ökölvívó kérdése:

30km-t lebicajozni mennyi idő?

Figyelt kérdés

2013. máj. 18. 16:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek 1 óra, másnak 3 is lehet.
2013. máj. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 eNerdzsy ***** válasza:

60-90 perc.

Függ az út minőségétől, a biciklitől és, hogy mennyire vagy hozzá szokva.

2013. máj. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
én nyugodt tempóban 3 óra alatt tenném meg, kb az én sebességem 10 km/h
2013. máj. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
1'5óra alatt átérek.? edzésre mennék. jól megy a bicajom.
2013. máj. 18. 17:09
 5/23 anonim ***** válasza:
Nekem kicsivel kevesebb mint egy óra. De ahogy mondták ez függ attól, hogy milyen edzettséged van, milyen az út minősége, alföldi vagy, vagy a Mátrában kell ezt letekerni. Nem mindegy. és akkor ilyen dolgokról nem beszéltem: szembeszél, autós forgalom stb. Ha ezeket le tudnád ide írni, nagyjából kikalkulálom neked mennyi időbe fog telni.
2013. máj. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

"jól megy a bicajom."

És jól is bírod tekerni? Mert az főleg attól függ.

Van olyan ismerős aki 50-es áltaggal ment végig egy 60km-es versenyen... Na úgy elég hamar odaérnél.

Nekem 25km/h-felett hosszú távon már fárasztó, annyival viszont baromi sokat le bírok tekerni. Szóval jó lenne tudni hogy mennyi az átlagsebességed. Akkor lehetne pontosabb időt tudni.

2013. máj. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Heeegany: azért aki versenyen vesz részt az nincs egy súlycsoportban azzal, aki csak közlekedésre használja!:D Amúgy az azért egy elég kemény átlag, minden tiszteletem az övé!!! bólyoztak, vagy egyedül tekerte meg mindezt? Nekem 56 km/h volt a maximum egyenes terepen (egy rövid ideig 2-3 km hosszan), de akkor nagyon jó kis hátszelem volt, na meg edzettség:D
2013. máj. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
kiskőrös-kiskunhalas között kerékpáruton mennék. 20l sajnos nemtudom az átlagsebességemet nincs amimivel lemérjem.
2013. máj. 18. 17:55
 9/23 anonim ***** válasza:
De ha te nem tudod a saját átlagsebességedet, akkor mi mégis honnan tudnánk???:)
2013. máj. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

7. válaszadó. Bojozva mentek 4-en. Úgy lett ennyi az átlag.

Meg a verseny magasabbról indult mint ahol a cél volt, tehát lefelé többet mentek(de azért emelkedő is volt bőven)

Én 30-as átlaggal mentem végig ott :D


Kérdezőnek meg:

Nézz meg egy útvonalat hogy pontosan hány km. Mérd le mennyi idő alatt teszed meg és ki is lehet számolni az átlagsebességet.

2013. máj. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!