Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül manapság egy...

Mennyibe kerül manapság egy "B" kat. Jogosítvány?

Figyelt kérdés

Zack und Pack, azaz egészségügyi alkalmasságitól elkezdve a jogsi kézhezvételéig. Mindössze egy kb. végösszegre lennék kiváncsi, bár ha valaki levezeti az egészet, az csak plusz.


Elöre is köszönöm


2013. máj. 22. 13:03
 1/7 anonim válasza:

Nem reklámozni akarok, de itt egy példa pl. :

[link]

Ismijeim akik letették viszont azt mesélték nekem, h sose jött ki annyira, mint amit alapba mondanak az autós suliknál általában.

A legutóbbi esetnél annyi plusz gyakorlati órája volt bnőmnek, h végül 150eFt lett a vége, mire megkapta a jogsiját.

Ha van esetleg ilyen sulinál oktató ismerősöd, vagy vkit megtudsz kérni, h ajánljanak neked vki oktatót azzal szerintem mindenképpen jobban járnál, mert úgy talán elkerülhetőek a felesleges gyakorlati óraszámok.

2013. máj. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én most csinálom. Én online- kresztanfolyamon keresztül csinálom a kreszt így az olcsóbb így 15000 FT (amugy 30-32 ezer lenne. Ma voltam orvosin ami 7200 FT. az eü tanfolyam vizsgával együtt 9000 Ft lesz. A gyakorlati óráim ami 30 óra 105000 FT plusz az okmány irodába is kell fizetned majd 4000 FT -ot ez így összesen:151200 FT DE mondta az oktatóm hogy álltalában a 30 óra nem elég még kell hozzám minimum 10 plusz óra ami 35000 FT így jön ki :186200FT-ra
2013. máj. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönet! zöld ment
2013. máj. 22. 13:26
 4/7 anonim válasza:

Hűha, jó drága, de szerintem kb. mindenhol ennyiből úszod meg, h ha nincs vmi közvetlen ismerőse az illetőnek.

Azért, ha az a 10 óra plusz valóban annyi lesz, akkor az elég jó fej oktató lesz! :) Sok sikert neked...én sajnos még jó dbig csak ábrándozhatom arról, h egyszer majd leteszem én is a jogsit!

2013. máj. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem 160 körül volt, és minden elsőre sikerült, nem volt plussz órám sem
2013. máj. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. máj. 23. 09:39
 7/7 anonim válasza:
Közeli ismerősöm összeszámolta az utolsó forintig a költségeit. Ez 254000 ft-ot jelentett 2012-ben. Arra vigyázzatok, hogy ne fussatok bele ti is olyan oktatóba, aki úgy is képes elküldeni vizsgázni, hogy még nem tudsz vezetni. Ő látja, hogy te milyen szinten állsz. Ha olyan típus, akkor nem szól, hogy vegyél még pár órát, mert ebből úgyis bukás lesz. Ilyen is van. Az ismerősömnek végül az oktató alkalmazottja szólt, hogy addig ne menj vizsgázni, amíg nincs egy jó köröd. Na ő rendes volt, mert képes volt a pénzéhes főnöke háta mögött ezt megtenni és így segíteni. Jobb, ha tudjátok, hogy ilyen is van. Arra ment ki a játék, hogy ha forgalmin megbuktál, akkor utána csak úgy mehetsz újra vizsgázni, ha levezetted a bukás után kötelező órákat, és befizetted az újabb szép összegről szóló szép sárga csekket!!! JÓ PÉNZ VAN A VIZSGÁZTATÁSBAN!!!
2013. máj. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!