Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért ilyen r*hadt menő a...

Miért ilyen r*hadt menő a porig ültetett kocsi?

Figyelt kérdés

Kép: [link]


Egyre inkább azt látom, hogy vírusként terjed a valós funkció nélküli optikai tuning.

Már barátnőmben is csalódnom kellett, hogy megnézett egy ilyet, és utána nem megvetéssel szólt. Csak engem zavarnak ezek?

300"-es szekérkerék (ami alól mi más lógna ki, mint egy körömnyi méretű gyári féktárcsa, hátul pedig színezedd fékdob), olyan gumi, hogy épp csak a futófelület van, oldalmagasság nincs is, porig ültetve, betonkemény felfüggesztéssel, öntapadós "légbeömlők", kívánságlista, szoknya körbe mindenhol, lilán világító xenon fény, kályhacső, stb...


Miért ennyire divat?



2013. máj. 22. 22:17
 1/10 A kérdező kommentje:
színezett*
2013. máj. 22. 22:19
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
neked van autód?
2013. máj. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
minél mélyebben van annál nagyobb a leszorítóerő
2013. máj. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kinek a pap, kinek a papne. Nagyon sok hanyag "boyracer" kocsi van, amik nevetsegesek, viszont van aki tenyleg fel tudja dobni a kocsijat, pofasabb lesz vele. Nekem egyebkent tetszik az ultetes, persze mas a helyzet amikor odaragasztott "beomlok" meg tipikus sarkanyos/langmintas vinnyettak is kiserik, stb... :D Az mar tenyleg vicc kategoria. Nekem volt mar kocsim ilyen is, olyan is, a legutobbi 6 centivel volt leultetve, hat, nem egy praktikus dolog, meg megeszi a futomuvet, viszont iszonyat jol nezett ki vele. Ha valaki ugy erzi hogy felvallalja ezt a tobbletkiadast, hagy csinalja, O kocsija! Bar a mostani kocsival ugy dontottem meg profibban akarok foglalkozni, ez mar inkabb eleve allithato futomuvet kap. Egyebkent meg, a sajataval, azt csinal amit akar :) Max kinevetteti magat
2013. máj. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Napkiraly ***** válasza:
10 éve volt divat, ma már inkább gagyi. Nagyítóval keresheted az ilyen kotványt, 3 hónap az életbenmaradása, aztán leveszik róla a rendszámot
2013. máj. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Természetesen meg van egy egészséges ültetési mennyiség ami még jótékonyan hat ,mondjuk porig én sem ültetném de valamennyit biztosan :) . Próbálják utánozni a german stilust csak túlzásba esnek :D . Egyébként egy egészségesen ültetett autó kinézetére jól hat ,szélesebbnek látszik tőle az autó ,olyan mintha valami böszme d.g jönne feléd :)
2013. máj. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nyilván az ember szereti, ha valami szebb, de amikor úgy le van ültetve, hogy nincs már rugóút, mert a sárvédőbe kap a kerék, vagy simán lefűrészelnek pár menetet a rugóból.. egy fekvőrendőrön nem tud átmenni a szerencsétlen, és akkor a menetdinamikáról nem is beszéltünk.
2013. máj. 23. 00:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk van olyan is am annyira le van ültetve hogy ki van merevítve és egyáltalán nem rugózik :D .Na ez a rosszabb eset ezt csak kiállításra ,mert közúton kiszakad a kaszni :D
2013. máj. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ennek, ami van a linken, szerintem el van törve a futóműve, ez konkrétan a tankon áll :)
2013. máj. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az is valószínű hogy állítható és egy kiállításon vagy parkolóóban fotózták teljesen leülve :)
2013. máj. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!