Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kerékpárral hogyan tudnám ezt...

Kerékpárral hogyan tudnám ezt elérni?

Figyelt kérdés
Meglepetésből meglátogatnám a legjobb barátomat, aki móri, de kerékpárral szeretném megtenni mindenáron. Az útvonal Nyíregyháza BP,illetve Bp -ről Mór lenne az útvonal.Igaz hogy sokáig tartana vele az idő(akár 24 óra) de én képes lennék erre az útra.
2013. máj. 26. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
434 km a táv. Van, aki egy nap alatt körbebiciklizi a Balatont. Ez a táv annak közel kétszerese. De honnan tudjuk, te mire vagy képes?
2013. máj. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
A főutakon nagyon-nagyon veszélyes lesz a rengeteg autó, busz, kamion, motor miatt. Illetve mostanában sok eső esik!
2013. máj. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pár órás pihenés nélkül szerintem lehetetlen. Ha csak nem vagy profi országutas. De talán még nekik is. Érdemes lenne picivel félút utánra beszervezni éjszakára egy szállást. Úgy kényelmes. Ha meg teljesen kényelmes akarsz lenni, akkor 2 hosszabb pihenő. Szerintem :)
2013. máj. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én "csak" 322 km-t mértem, de nekem ez is sok lenne. Mekkora a legnagyobb táv, amit egyhuzamban letekertél? Nem csak állóképesség kérdése, az embert ki tudják kezdeni a nyeregben eltöltött hosszú órák. Nekem ráadásul a seggemet is kidörzsölte a gatya egy 200 km-es úton.
2013. máj. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Fehérvárig elmész vonattal, viszed a bringát is, aztán amikor megérkezel Mórra, lihegve beadod, hogy végig bringával nyomtad.
2013. máj. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!