Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy kell benzines autóval...

Hogy kell benzines autóval csikorgó kerekkel elindulni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 22:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
sehogy nem kell
2013. máj. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Ha szándékos, akkor azonnal eltiltanám az illetőt minden járművezetéstől. A közút nem az egyéni feltűnési viszketegségeknek a tere.
2013. máj. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Ez jóóó. Én egyszer véletlenül indultam el csikorgó kerekekkel jobbra kanyarodásnál, azt rám szól a nejem, hogy mi a francnak csináltam. Mondom neki mit? Csikorogtak a kerekek. Mondom neki ez én voltam? Azt mondja ja. Na azóta se tudom hogy volt és rohadtul nem is érdekel....
2013. máj. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
A kérdező biztos vmi 10 éves gyerek szintjén van. Azoknak okoz ez örömöt.
2013. máj. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
kokrétan kurv@ nagy gázadással kell, de felesleges
2013. máj. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Padlógáz és leugrasz a kuplungról.
2013. máj. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
vagy ha 200le+ a kocsid akkor ha már egyesben vagy lelassítasz 5-10 km/h-ra és padlógáz.
2013. máj. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
71%
Istenem :D ez csak gumicsikorogtatás :D mit hisztiztek itt sokan? :D nem emberölés... inkább a 3 kerekű trotyogányos nyuggereket tiltanám ki a közutakról, akik még a kresszt sem tudják! De amúgy ja, amint már írták is, adod a gázt, és gyorsabban, mint általában felengeded a kuplungot.
2013. jún. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

ugyanugy mint dízellel ;)


nemtudom mit vannak úgy oda, hogy aki kipörgeti az agyament meg elvennék a jogsit :D

még a 60LE-s fabia kombinak is ki lehet pörgetni, pedig az aztán nem egy erőművész...


de nem a csikorgás a faya, az tényleg csak feltűnési viszketegség...

vezess havon!! nem kell tenned semmit, simán kettesben odalépsz még egy gyengébb kocsinak is, kipörög mint a szhar, téligumival is! na ha ezt tapasztalod akkor legyél nagyon óvatos, és khurvára ne menj gyorsabban 30-nál, mert fékezéskor ugyanugy nem fog tapadni mint gyorsításkor :D

2013. jún. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
24%
8-as, Te is leszel még trotyogányos nyugger, addig meg húzd összébb magad! És nem ártana, ha gyakorolnád a helyesírást!
2013. jún. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!