Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Motorozáshoz milyen lábbelit...

Motorozáshoz milyen lábbelit érdemes venni?

Figyelt kérdés

A legtöbb motoros csizmáról azt olvasom, hogy nem jó bennük pl sétálni, meg nem is igazán vízállók, stb.


Gondoltam, hogy akkor valami munkavédelmi vagy bármilyen bakancs/csizma is jó.

Vagy igenis van olyan motoros csizma, ami jó?


Vélemények, tapasztalatok?


Ui.: Legfeljebb 30 ezer ft-ig!



2013. jún. 1. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van:

[link]

Kényelmes, elég jól bírja a vizet és jól is véd.

2013. jún. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán sétálásra valóak, arra vannak hogy megvédjenek motorozás közben. Nekem egy Frank Thomas van, teljesen vízálló és kényelmes is. Azt hiszem 30-35 körül volt.

Munkavédelmivel az lehet a gond hogy esetleg az orra miatt nem férsz rendesen a váltóhoz.

2013. jún. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én fentebb linkeltel rendesen odaférek a váltóhoz, és érzem is vele a váltókart. Tehát nem gond :)
2013. jún. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Jogos, amit mondasz. Ha úgy adódik, inkább berakok túrázáshoz 1 plusz pár cipőt.


Ez jó vétel lehet? Ez tűnik a legjobbnak most ár/érték arányban.

[link]

2013. jún. 2. 17:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Jónak néz ki, csak legyen kényelmes is.

Muszály lesz bepakolnod második pár lábbelit, mert ezekben a motoros csizmákban tényleg nem a legjobb sétálni. Tapasztalat.

2013. jún. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kicsit magam ellen beszélek, mert én is betétes munkavédelmiben nyomom, de ne az legyen a döntő, hogy melyikben kényelmesebb sétálni. Egy motoros csizma nem véletlenül olyan, amilyen, ha több pénzem lesz motorozásra (soha), akkor én is veszek egyet. Másrészt egy sima bakancs is tud nagyon nehéz lenni, hosszabb gyalogláshoz a mellé is kéne vinned egy pár cipőt a hátizsákban, úgyhogy ilyen szempontból sincs nagy előnye egy csizmához képest. Szerintem csizma+könnyű cipő a legjobb kombináció.
2013. jún. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Akkor mindenképpen motoros csizma lesz.

Mondjuk amit föntebb belinkeltem, arról most vettem észre, hogy nem írnák, hogy vízálló lenne, tehát keresek mást.

2013. jún. 3. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!