Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi történik ha így vezetek...

Mi történik ha így vezetek külföldön?

Figyelt kérdés
Nyáron megyünk Mallorcára és autót bérlünk,ott van ilyen feltétel hogy 23 vagy 25 év alatt már nem tudom pontosan,de nem lehet vezetni.Mi történik ha még is vezetek és nem múltam el 23 éves?
2013. jún. 2. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ott érvényben lévő szabályok szerint megbüntetnek, de ha mázlitok van elnézik mivel látják hogy Európából jöttél ahol fiatalon már vezethetsz

Enyhe pénz büntetés ne félj :D

2013. jún. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mivel Mallorca Spanyolországhoz tartozik ami köztudottan uniós ország, így a közlekedési szabályok nagyrészt megegyeznek a miénkkel, így vezethetsz 18 éves korod után!


Ami gondot okozhat, hogy sok helyen csak megfelelő gyakorlattal lehet autót bérelni, ha fiatalabb vagy nem kapsz bérautót. Ha pedig mondjuk apád bérli és nem ő vezeti aztán összetöritek, akkor szívás, mert fizethetitek ki a kárt! No meg ha jól tudom csak az vezethet akinek a nevére szól szerződés!

2013. jún. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!