Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi kevesebb, mint 2...

Forgalmi kevesebb, mint 2 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A történetem az, hogy még 2008-ban elkezdtem a jogsit csinálni, de ez megszakadt 1 év külföldi tanulmány miatt (hozzáteszem, hogy majdnem befejeztem a forgalmit, és lett volna lehetőségem vizsgára menni, de az oktatóm nem írt be, hanem egy olyan időpontra, mikor tudta, hogy már nem tartózkodok az országban...), és most van 7 hetem, míg lejár a két évem a KRESZ-vizsgától számítva. Kérdésem az lenne, hogy ennyi idő alatt le lehet-e tenni a forgalmit úgy, hogy új oktatót is kell keresnem, mert a régit kirúgták (Szentendre, ATI Bt)? És ha esetleg van valakinek van tapasztalata ezzel a céggel/oktatókkal, esetleg tudna közülük ajánlani valakit, annak nagyon örülnék.

Másik kérdésem lenne, hogy az elsősegélyem sincs még meg, és hogy Pesten tudna valaki ajánlani jó tanfolyamot?

A válaszokat előre is köszönöm!


2009. okt. 8. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ha heti két alkalommal mész, az ugye alkalmanként 2 óra, így mivel 20 óra a kötelező, kb másfél hónap alatt meg lehet csinálni.

azt javaslom, minél előbb keress oktatót és rögtön az első órán, max a másodikon jelentsen be vizsgára, mert én pl egy hónappal későbbre kapta vizsgaidőpontot.

Az eü vizsgát közben is leteheted, ert az is kb két alkalom és nagyon könnyű. amúgy az mindenhol egységes, úgyhogy nem nagyon hiszem, hogy van olyan, hogy valahol jobb.

A másik dolog az, hogy akkor se ess kétségbe ha kicsúszol a 2 évből. Rá van írva a vizsgakártya hátuljára is, hogy 2 év után le kell tenni a kresz vizsgát megint és utána onnan folytatod az egészet ahol voltál.

Sok sikert!

2009. okt. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

huuhh, szerintem mindenképpen próbáld meg!!!ne hagyd veszni!!!írtad, hogy már vezettél a külföldi út előtt, szóval nem kell mindent az alapokról kezdeni!Sajnos én nem a te környékeden lakom, így a kérdésed többi részére nem tudok válaszolni, viszont azt tanácsolom, mielőbb, még a héten keress egy oktatót, akinek elmondod a problémád és elvállal! Szerintem meg lehet csinálni!! Kérd meg az oktatót, hogy minél több órát vehess ez alatt a 7hét alatt! Sajnos szerintem két forgalmi vizsga nem fog beleférni, így elsőre sikerülnie kellene neki (bár ha intenzíven vezetsz lehet h belefér,majd az oktató megmondja). Arra szerintem mindenképp hagyj időt, hogy kinyomozd, ki a jó oktató-erre nem szabad sajnálni az időt!

az elsősegély meg olyan, hogy átnézed a könyvet, 2x-3x elolvasod és tuti átengednek, szinte elég oda a józan paraszti ész, szóval azon nem kell aggódni! Szurkolok, hogy sikerüljön minden, majd írd meg, mi lett végül :)

2009. okt. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
éntudok.csepelen stop autosiskola,keresd fel Samu Tibort.szämot neten tudod megnézni.énaz egész jogsit 6hét alatt véGeztem el,mert mondtam hogy nagyon nagyon sürgös...(külföldön lakom amugy,ezéRt)ésnem kéRtek többet el érte!tényleg ajänlom.nagyon jok!
2009. okt. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha már forgalmi vizsgára be voltál jelentve akkor megvan a kötelező óraszámod.menj be az iskola vezetőjéhez és biztos segít,hogy tudj venni néhány intenzív órát amennyi ahhoz kell,hogy felfrissítsd egy kicsit a tudásod,és mehet a vizsga.Az elsősegélyt meg hanyagolhatod mert az csak az okmányirodába kell,hogy kiadják a jogsit.azzal ráérsz a vezetéssel foglalkozz inkább.sok sikert,remélem nem futsz ki az időből!
2009. okt. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Elsőnek: tényleg rá van írva a vizsgakártya hátuljára (most megnéztem :), és ez akkor nagy könnyebbség, mert a kreszt folyamatosan frissítem, tesztelgetem magam, tehát azt simán meg tudnám csinálni bármikor.

2009. okt. 8. 12:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Én tudok egy jó helyet, és mindennel kapcsolatosan korrektek. Ha érdekelnek a részletek, írj nekem az: s.impreza1@gmail.com címre!
2009. okt. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Már azóta biztos megvan a jogsid, de nekem egy hónap alatt lement a forgalom, 2 hét a rutin / vizsgaidőszakban!/ :)
2010. júl. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!