Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit tennétek abban az esetben,...

Mit tennétek abban az esetben, ha tudomásotokra jutna, hogy az egyik ismerősötök jogosítványt vett?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!
2013. jún. 10. 10:54
 1/8 Péter222 válasza:
Egyszerűen nem ülnék be mellé soha! Majd elkapják hamarosan...
2013. jún. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

semmit, max figyelmeztetném, hogy legyen nagyon óvatos


de tulajdonképpen az emberek nagy része megveszi azzal, hogy lefizeti a vizsgabiztost

2013. jún. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Az emberek nagy része nem fizeti le a vizsgabiztost. Tavaly átmentem 30 óra vezetés után elsőre, meg sem fordult a fejemben hogy fizessek, és nem hozta fel se az oktató, se a vizsgabiztos.
2013. jún. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

H hát azért remélem ez nem igaz 2. Vagy saját magadból indultál ki? Én pl. elmentem vizsgázni és rutinból és forgalomból is elsőre sikerült átmennem.


Egyébként nincs az ismerőseid körében valami rendőrféle? Mert adnék neki egy fülest, hogy xy, z lakcímű emberke hamis jogsival jár. Hátha megnéznék. Ezt nem kéne figyelmen kívül hagyniuk, mivel a közlekedés többi résztvevőjére elég veszélyes az ismerősöd.

2013. jún. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vette a jogsit? Osztán a nyalvántartásba is bekerült? Mer' ha nem, akkó az első ellenőrzésnél borul a rendszer!
2013. jún. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Napkiraly ***** válasza:
70%

ecserin?

ja, itten mindenki elsőre átment, ki is fizetne a vizsgabiztosnak, nemmde?

2013. jún. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szerbiában vette, de a gyerek egyébként magyar. Viszont Belgiumban lakik.


(egyébként nekem sem fordult meg a fejemben anno, hogy fizessek bárkinek is. Elég baj az, hogy valaki pénzzel és nem tudással akarja lenyűgözni a vizsgabiztost! A közlekedésben részt venni felelősségteljes feladat, a "kenőpénz" meg inkább menjen plusz órákra...)

2013. jún. 12. 10:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát képzeld, én is vettem a jogosítványomat.


Kiadtam érte jó sok deákot, és még vizsgáznom is kellett vizsgabiztos előtt, hogy a fene egye meg de én nem adtam neki egy fillért sem.


Így vagy úgy de mindenki megveszi :) Nem ingyé' van.

2021. máj. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!