Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmin lehet abban valami,...

Forgalmin lehet abban valami, h egy napra meg van adva egy bizonyos százalék, hogy hány embert kell aznap meghúzni?

Figyelt kérdés

Tényleg ilyen undorító lenne az egész, hogy már nem is a vezetésről, csak a pénzről szól az egész?

Korrekt-e ebből adódóan a vizsgabiztos számára egy kis pluszt adni a vizsga sikeressége érdekében, hogy ne szenvedjük el többször ugyanezt a szemétséget?



2013. jún. 19. 15:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
ez nettó hülyeség. azok védekeznek vele, akik annyira szerencsétlenek, hogy nem bírnak levizsgázni.
2013. jún. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
sajnos nem hinném, de azért köszönöm a választ.
2013. jún. 19. 15:41
 3/19 intrepid ***** válasza:
Nehogy te adjad a pénzt, add oda az oktatódnak, hogy adja át, így szokták csinálni.
2013. jún. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha nincs is leírva így konkrétan, biztosan van valami alapja. Elvégre ez nekik lóvé. Én bezáratnám az egész NKH-t irodástól,vizsgabiztosokkal és vizsgaállomásokkal együtt.


Mondom ezt úgy, hogy egyszer sem volt vizsgaismétlésem és E kategóriám van.

2013. jún. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Utolsó, ebben van valami...


Köszi mindkettőtöknek a választ!

2013. jún. 19. 15:45
 6/19 anonim ***** válasza:

Ebben van valami, mert vannak olyan vizsgabiztosok akik nem akkor buktatnak ha az ember még ha 100% osan teljesít, hanem direkt kiszemelnek egy embert akit vizsgáztatnak, és ugye a mogorva nézésükkel, meg jelenlétükkel meg a kérdéseikkel képesek a vizsgázót már az elején összezavarni amikor az autó átnézésnél tartanak és ezzel együtt a vizsgázó annyira beparázik hogy szinte teljesen kiesik előtte minden és belezavarodik majd csinál egy baromságot és megbukik.

Velem nem volt ilyen szerencsére, egyszer nem buktam meg semmiből, de kifogtam én is egy ilyen vizsgabiztost akit még az oktatóm sem bírt ő mondta nekem suttogva hogy vigyázzak mert ez kötekedős meg képes úgy összezavarni hogy magam okozzam a bukást. Persze nem sikerült megbuktatnia, és akkor beírta azt hogy megfeleltem mert ok nélkül nem buktathatnak nehogy beléjük kössenek, de szoktak ilyet csinálni.

Persze van olyan aki szándékosan buktat mert nagyon bátor hozzá, és lesz@rja.

A barátnőm is 1 év után kifogta azt a VB-t aki engem vizsgáztatott és őt is összezavarta, a barátnőm megbukott, a másik VB-nél aki a környéken a legszigorúbb volt, ő nem zavarta őt össze, szépen végighallgatta, megnézte hogyan vezet és akkor ő sem értette hogy először miért buktatták meg amikor a pótvizsga előtt vezetett csak 2 órát és hogy hogy ilyen jó lett, akkor az oktatója mesélte el neki hogy mivolt, és akkor az a VB már egyből levette a lapot hogy kiről is van szó, és ő is mondta hogy igen sajnos vannak ilyenek. Meg a főnököm is most nemrég fizette be a fiát autós iskolába hogy tegye le a jogsit mert akkor feltudná őt venni fuvarozónak hozzánk, és ő is mesélte hogy a fiával szándékosan szúrtak ki, még az oktatójával is beszélt meg az iskola vezetőjével akik már nagyon jól tduták hogy vannak ilyenek, de ők sem tudnak mitcsinálni, mert volt már olyan hogy az az iskola próbált megegyezni azzal a VB-vel hogy lefizetik inkább hogy ne buktasson annyit meg legyen jobb a százalékuk is a statisztikában de az a vb pénzt nem fogad el, ez a furcsa benne. Persze az NKH-tól több pénzt kapnak ha több vizsgázó jut el hozzájuk lehet az a vb erre ment ki inkább, de akkor is disznóság amit művel, és többen is vannak ilyenek. És bizony a legszigorúbbak a legbecsületesebbek is, mert aki tud vezetni át engedik és nem piszkálják aki meg nem azt sem piszkálják csak erősen figyelik, és ha úgy van akkor elfogadnak egy kis zsebpénzt az M betűért cserébe, ez a vicc.

Ilyen százalékos cucc nincs ez csak kitaláció, az igazság az amit leírtam, de nincs erre bizonyíték meg semmi hivatalos forrás sem, csak ezzel a százalékos dologgal védekeznek.

2013. jún. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Az egyessel tökéletesen egyetértek.

Tavaly vizsgáztam és még csak fel se hozta senki sem hogy fizessek plusz pénzt. Tehát mifelénk tapasztalatból mondom hogy nem így működik a dolog.

2013. jún. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
utolsó, köszönöm a részletes válaszod:)
2013. jún. 19. 16:16
 9/19 A kérdező kommentje:

bocs, akkor már utolsó előtti :D


egyébként utolsó neked is kösz.

2013. jún. 19. 16:17
 10/19 anonim válasza:
Ez nem igaz, engem is meghúztak . Saját tudásod szerint kell levizsgázni. Ha többször vizsgázol sokkal óvatosabb leszel :)
2013. jún. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!