Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmin lehet abban valami,...

Forgalmin lehet abban valami, h egy napra meg van adva egy bizonyos százalék, hogy hány embert kell aznap meghúzni?

Figyelt kérdés

Tényleg ilyen undorító lenne az egész, hogy már nem is a vezetésről, csak a pénzről szól az egész?

Korrekt-e ebből adódóan a vizsgabiztos számára egy kis pluszt adni a vizsga sikeressége érdekében, hogy ne szenvedjük el többször ugyanezt a szemétséget?



2013. jún. 19. 15:29
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

az igaz, de azért nem mindegy, mennyit fizetsz érte...


azért köszi:)

2013. jún. 20. 11:09
 12/19 anonim válasza:
Teljesen megértelek, hogy nagyon sokba kerül. Engem is meghúztak 3X :(( tegnap volt a 3. vizsgám. Nekem csak a munka miatt szükséges a jogsi. Hidd el jobban járunk ha nem adunk pénzt a vb-nak, mert benne van a lebukás veszélye. Utána járhatunk a bíróságra. Inkább húzzanak meg :@ Engem már nagyon idegesít az egész . Teljesen elveszik az ember kedvét :@ 1. bukás: Parkolás; 2.kapubejáró elé parkolás; 3. nem engedtem át a kerékpárost gyalogátkelőn :@ Tiszta szívás az egész :@ azért sok sikert neked ! remélem egyszer majd csak elvégezzük a jogsit :)
2013. jún. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Jaja, már nagyon jó lenne végre "legális vezetőként" járni az utakat :D


Neked is sok sikert, és köszönöm a válaszod! :)

2013. jún. 20. 14:01
 14/19 anonim válasza:

Szia !

Az előző hozzászóló vagyok ,nekem épp ma sikerült :) átmentem hibapont nélkül :) Te levizsgáztál már ?

2013. júl. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Szia! Gratula! :)

Nem, én majd csak holnap megyek.

2013. júl. 15. 10:46
 16/19 anonim válasza:
Szia ! Ismét az előző vagyok :) Sikerült ?:)
2013. júl. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Hát nekem olyannyira tetszett a vizsga, hogy hónap végén megyek is megismételni :D

a végén lehet, úgy járok mint te

de lényeg, h meglegyen a jogsi! :D

Neked gratula mégegyszer!

2013. júl. 16. 17:31
 18/19 anonim válasza:
Előző vagyok. Miért húztak meg ? :( Hát igen , nekem csak a 4. sikerült. kívánom, hogy sikerüljön :) Menni fog én tudom :)
2013. júl. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Záróvonal...:S
2013. júl. 16. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!