Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nem rég volt a forgalmi...

Nem rég volt a forgalmi vizsgám. Jogsihoz kell illeték, azt hol tudom megvenni?

Figyelt kérdés

Annyit tudok hogy 4000ft-os illetéket kell befizetnem és a csekket kell vinnem a befizetésről az okmányirodába.

Hol lehet ilyen csekket szerezni???

Azt is hallottam hogy illetékbélyeg kell. Van különbség az illeték és az illetékbélyeg között?


2009. okt. 17. 06:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérj a postán hozzá csekket, amúgy az államkincstárnak kell befizetni, úgy emlékszem.
2009. okt. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösz a választ, hétfőn megyek és elintézem
2009. okt. 17. 08:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem mikor beadtam a papírokat, rögtön adtak egy csekket 4000 Ft-ról, azt befizettem (van az épületen belül posta), visszamentem és már csinálták is a képet...
2009. okt. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ja hogy te ilyen menő vagy hogy még postára se kell menned hanem odahozzák a csekket?:D
2009. okt. 17. 17:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is kaptam csekket. Igaz az okmány irodában. Pósta viszont a Móriczon meg az Újbuda centerben volt a legközelebb :D
2009. okt. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!