Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Meglett a forgalmi vizsgám...

Meglett a forgalmi vizsgám beadtam a pairokat a jogsihoz és amit adtak papírt (a4-est) aval lehet vezetni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hivatalosan nem.
2011. ápr. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod
2011. ápr. 30. 14:18
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
nekem azt mondta a vizsgabiztos hogy mehetek vele.de ha még megvan az oktatód száma hívd fel hátha ő naprakészebb.
2011. ápr. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nem lehet vele menni, le is van valahova írva, de most nem tudok forrást írni. Viszont tény, hogy a jogosítvány cseréjénél is ugyanilyen papírt adnak, csak egy-két adat különbözik, tehát egy nem kötekedős rendőr nem fog ezen balhézni, lehet, észre sem veszi. Ellenben ha olyan rendőrt fogsz ki, akkor akkor kaphatsz büntetést, úgyhogy szerintem inkább várd ki azt a kb. 1 hetet (nekem 4 munkanap alatt jött meg).
2011. ápr. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
magára a papírra amit adnak arra is rá van írva, hogy azzal nem vezethetsz. Nekem még alá is húzta az okmányirodás nő azt a mondatot tollal
2011. ápr. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is mondták az okmányirodába h a papírral nem lehet vezetni, csak ha meg jön a jogsi. Ilyenkor minden nap egy évnek tűnik :) Viszont ha jól tudom ha csak kategória bővitésről lenne szó akkor a meglévő jogsival lehet vezetni.
2011. ápr. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát
2011. ápr. 30. 16:35
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet vezetni a papírral.

Jogsi cserénél is adunk ilyen adatlapot, azzal is csak akkor lehet vezetni, ha mellette van a lejárt vezetői engedély és akkor is csak 60 napig, Magyarország területén.

Akkor viszont, mikor első alkalommal váltod ki a jogsit, ez a feltétel nem érvényes.

35/2000 BM rendelet...

2011. ápr. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!