Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan tudom elhozni a donor...

Hogyan tudom elhozni a donor autót ha nincs okmánya?

Figyelt kérdés

Milyen papír kell hozzá?

És hogy autó után kötve húznánk, mert nem biztos hogy haza tudnák jönni vele.

Jó a P-rendszám vagy útvonal engedély kell?



2013. júl. 9. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Tréler. Egyszerűbb/olcsóbb az összes többinél.
2013. júl. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Trérel lesz, hogy az a legolcsóbb, azt kétlem. 120 Ft/km annyira nem olcsó, ennyiért szoktak vállalni kb tréleresek.


Vontatni csak akkor lehet, ha van papírja, műszakija.

P rendszámmal is próbálkozhatsz, lehet bérelni, csak nem túl törvényes.

Ennyi erővel a saját rendszámod isátrakhatod a kocsira.


Vagy bérelsz egy autót+trélert, de ha csak nincs nagyon messze, nem fogsz olcsóbban kijönni, mintha autómentőssel vitetnéd.

2013. júl. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én úgy hoztam ,hogy a saját legális kocsim rendszámát ráraktam és szépen hazagurultam vele . Kb 60 km volt. Rendőr számtalanszor megállított már de soha nem nézett egy sem, alváz és motorszámot! Persze ha a szín egyezik akkor teljesen nyugis a helyzet, ha nem ,akkor is simán átsiklik rajta a rendőr szeme.

Érdemes mindig valaki mögött menni ,vagy "felvezetőautót" alkalmazni ,ha esetleg közúti ellenőrzésbe futnál ,mindig az elsőt állítják le aki elé be tudnak lépni.

Ez a legolcsóbb módszer, szerintem nagyon kicsi a kockázata.

2013. júl. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Trélert úgy értettem, hogy ilyen utánfutós.
2013. júl. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is gondolkoztam már tréleren csak ahova menni kellene az hozzánk kb. 240km csak oda és ha km után kell fizetni az nagyon drága lenne. Esetleg 1 napra kikölcsönözni úgy olcsóbb.
2013. júl. 11. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!