Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Aki volt a napokban vagy...

Aki volt a napokban vagy mostanság elsősegély vizsgán, elmondaná mit is kérdeztek stb?

Figyelt kérdés

tehát hogy zajlott az egész?

Én holnap megyek, de tiszta para vagyok, jobban izgulok mint kresznél! :S Esetleg azt is leirhatná hogy miket nézzek át a könyvben:)

Köszi aki ir!


2009. okt. 18. 10:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nagyon gagyi! 2en vagytok benn, először bemutatjátok a kötelezőket, a babának ellenőrzöd a funkciót, aztán 2 befújás a lélegeztetésnél, meg gyorsan stabil oldalba hajtod a partnered. aztán a szóbeli. nem kaptad meg a tanfolyamon a tételeket? azok közül húzol. van benn egy sima elmélet (pl. vérzés típusok) meg egy szituáció, h pl. munkás megvágta a kezét, sötétvörös vér folyik belőle, és akk ez milyen vérzés, hogy látod el. nagyon egyszerű, ne aggódj. 17/L
2009. okt. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

sajnos nemkaptunk tételeket, csak egy olyan papirt amin az vna rajta hogy miért buktatnak!

Szerinted ha erről az oldalról tanulok az teljesen jó lesz?

Köszi ha megnézed:)

[link]

[link]

2009. okt. 18. 11:22
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy van ahogy az első mondja...nekem is ugyanez volt..:)

ha erről az oldalról tanulsz akkor nemlehet gond szerintem:)

sok sikert holnapra;)

és ne félj sikerülni fog mert nagyon egyszerű az egész:)

14/F

2009. okt. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
első voltam, igen, ha ezeket mind megtanulod, nem lesz gáz. szerintem max. 2szer elolvasod és meg is jegyzed;) sok sikert!
2009. okt. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm nektek!

Remélem sikerül:)

2009. okt. 18. 12:42
 6/12 anonim ***** válasza:
Gyakorlatnál lehet olyan, hogy mutasd meg, hogy kell levenni a balesetes motoros bukósisakját, tőlem olyat kértek még, hogy mondjam el, hogy kell nyomkötést felrakni.
2009. okt. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A kérdésem az volt, hogy valakinek a nyakából lüktetően spriccel a vér, mit csinálok.

Kötelező pedig a baba lélegeztetése volt. Kb ennyi.

2009. okt. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálam (3 héttel ezelőtt) úgy volt, h 4en mentünk be, ketten stabil oldalfekvést mutatták be, ketten lélegeztették a babát, aztán mindenki húzott 2-2 tételt. Nekem légúti idegen test(hátbaveregetés, heimlich), és törött boka (nem csinálok semmit) volt, és ennyi. Amit be kell mutatni az a stabil oldalfekvés, lélegeztetés szívmasszázzsal, autóból kiemelés azzal a hülye műfogással, bukósisak levétele. A tételeknél meg azt kell megtanulnod, h milyen vérzésnél mit kell csinálni, (nyomáspontok, kötésfajták), meg h ilyen-olyan sérültet hogyan kell elhelyezni (feji, hasi, sokkfektetés), meg az eszméletlen sérült ellátása. Nálunk úgy álltak hozzá, h ha nem csinálsz olyat, amivel ártasz a betegnek, v amivel megölöd, akkor nincs baj, sőt még akkor is van, h csak rád szólnak, és kijavíthatod.
2009. okt. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A be kell mutatni-t úgy értem, h ezek azok, amiket kérhetnek.
2009. okt. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

Már megvolt a vizsgám!

Sikerült:)

2009. okt. 19. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!