Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem megy a...

Mit csináljak ha nem megy a forgalom vizsga?

Figyelt kérdés

Megbuktam 3. alkalommal is. annyira izgulok h lehetetlen h valaha is átmenjek. nevetséges dolgokat nézek be. szerintem a 4. vizsgám se lesz meg. az 5.nél pedig le szeretném fizetni a vizsgabiztost. de itt nyiregyházán nem lehet. gondolom át kell mennem másik autósiskoláház és valami olyan helyen vizsgázni ahol le lehet fizetni a vizsgabiztost. miskolc, debrecen ilyen hely? mennyit adjak? ha fizetek bármit csinálok vizsgán nem húznak meg?

jah és nem érdekelnek az olyan válaszok h 'sok a hülye ígyis az utakon' meg 'ha tudsz vezetni úgyis átmész' blabla...

nem igaz:) attól h valaki elsőre átment szinte szerencse.:) nekem úgy köszönt a vizsgabiztos h 'itt az új áldozat' ennyit erről:)

ha olyan a napja a vb-nak úgyse enged át. meg akinek jogsija van az se legyen olyan nagymenő magára h elsőre átment. most simán meghúznák amilyen a vizsgakövetelmény.

csak olyan írjon aki fizetett már debrecenben vagy miskolcon a vizsgáért:)



2013. aug. 13. 16:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
26%
Ha nem fogadod el a valaszokat es mindenkitol okosabb vagy akkor legkozelebb ne kerdezz inkabb meg senkit. Orulj neki hogy ilyen okos vagy, alaposan kiemelkedhetsz a tobbi ember kozul valoszinuleg. Mondjuk akkor nem ertem miert nem tudsz vezetni? :) Annyira nem lehet bonyolult pedig, ha mi buta taho valaszolok is tudunk. Ha a forgalmi vizsga nem megy, a PAV-on sirni fogsz!
2013. aug. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

én nem mondtam h buta bárki is a válaszolók közül:) csak nem értem miért nem lehet felfogni h az első 5 vizsga egyforma. ha nem sikerül az 5. akkor van a páv amikor is 2 vb van.

nálunk így müködik, én így tudom az oktatómtól és az ismerőseimtől.

és ha már úgyis levagyok nézve h egy bunkó paraszt vagyok elmondanám h jogot tanulok. mostmár mondhattok nagyokosnak:D

2013. aug. 13. 18:53
 13/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nem azon kéne elgondolkoznod hogy, hogy fogod lefizetni a vb-t az 5. vizsgán, hanem azon hogy, hogy fogsz átmenni a 4.iken :) Ha ott ahol te vizsgázol ennyire lehetetlen lenne le vizsgázni és mindenki 5ször megbukna ( te így állítod be kb. ) az már valakinek rég feltűnt volna, szóval ha a kacsa nem tud úszni nem biztos, hogy a víz a hülye..

Ja és mellesleg: Nem egy olyan ügyvédet vagy orvost ismerek aki az élethez buta mint a föld :)

2013. aug. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

értem én:)

én csak annyit mondok h azt kértem az válaszoljon aki Miskolcon vagy Debrecenben vizsgázott és volt ilyen tapasztalata. A válaszolók nagy része nem tud olvasni, vagy csak nem emlékszik hol vizsgázott:)

bocsánat, én vagyok a hülye h ezt az oldalt hívtam segítségül. gondolhattam volna h a jóindulat határtalan a válaszolók körében:)

nem értem mire jó ez a lenézés meg a durva hangnem:) okkal vagyok nyugtalan vizsga közben. amit le se írok mert az is meg lenne magyarázva. :) egyébként én vagyok a szánalmas mikor nem fizettem le még senkit:) az lényegtelen h tele van az út vett jogsikkal. valószínűleg azért gondoltam a fizetés mellett mert sajnos nagyon gyakori dolog.

de mindegy. az embernek elmegy a kedve mindentől amilyen rendes válaszolók vannak.

2013. aug. 13. 21:13
 15/20 anonim ***** válasza:
Én is megbuktam az első vizsgámon, mert túl izgultam és olyat hibáztam amit életemben nem gondoltam volna, a 2. vizsgára össze szedtem magam, azt mondtam magamnak, hogy ne izguljak, hogy mi történhet ha megbukok? semmi... megyek mégegyszer.. és megnyugodtam
2013. aug. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
25.000ft volt, nekem Pesten a vb lefizetése. Olyan volt, tettünk egy kört a telep mellett, és már meg is volt a vizsga. Ha elsőre nem sikerül a vizsga, akkor második alkalommal célszerű már lefizetni a vb-t, hogy többe ne kerüljön. Fizesd le nyugodtan, nem fog érte problémázni. Ma már mindenki lefizeti a vbt, és kocsikat is hitelre vesznek.
2013. aug. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Csak úgy mondom kérdező, hogy kb. egy héttel ezelőtt voltam forgalmi vizsgán Nyíregyházán, 5. alkalom és kettő vizsgabiztos volt.(és sikerült:D):)

És ne mond azt, hogy nem lehet ott lefizetni, mert a csaj, akivel vezettem megtette már rögtön az első körnél. 25000 ft-ot perkált, ebből 20000 lett a vizsgabiztosé és 5000 az oktatóé, mert hogy vele beszélte meg az illető, hogy intézze el neki a vb-nél.

2013. aug. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

vezetésre alkalmatlan vagy azért buksz meg

...senkit se érdekel,hogy mi csinàlsz,meg azt se h elsőre àtmentél olyanokból amikből mindenki àttud ha akar...fizesd csak le

2013. aug. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Mint ha csak én lennék:S

Tavaly nyáron kezdtem el ezt a sz*rságot,a 3. bukás után kicsit hanyagoltam a dolgot mert már a gyomrom összeszorult ha arra gondoltam hogy megint vizsgázni kell menni...

És mindig ilyen banális hülyeségeken,legutóbb képtelen voltam leparkolni pedig ezzel sohasem volt gondom életbe nem gondoltam volna hogy ilyenért húznak meg

Egyébként nekem szinte az összes ismerősöm úgy ment át hogy fizettek a vb-nek,itt Pomázon ez egy 20as

Legközelebb én is ezt fogom,nem akarok 5ödszörre is jönni

2013. aug. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Nekem 4.ik vizsgámon is kettem voltak már. De azzal sincs semmibaj, sőt nekem nyugtató is volt kicsit, mert így legalább nem az van hogy "hülyesègèrt" buktat meg, mert a másik jobb esetbe beleszól hogy át kène engedni ha tènyleg nem nagy hibád volt.
jan. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!