Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Sikertelen kresz vizsga sok...

Sikertelen kresz vizsga sok izgulás?

Figyelt kérdés

Itthon oktatónál 70-74 közöttieket írtam.

Ma voltam vizsgázni és csak 63 pontos lett egy darab 3 pontosat elrontottam és egy csomó egypontosat.

Az volt a baj hogy előtte való nap írtam tesztet és reggel is ?

Valami ötlet az izgulásra ?



2013. aug. 14. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Én hétfőn voltam sikerrel.Önbizalom kell hozzà; én úgy mentem osa h hibàtlan lesz és az is lett...Nyugi , és csinàld a 2.81-es oktatóprogrammot..hajrà
2013. aug. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kovpet ***** válasza:
100%

Nem önbizalom kell ehhez, hanem tudás :)

Egy írásbeli vizsgán mit izgulsz? Félsz a számítógép reakciójától? :)


Amúgy ne foglalkozz vele. Nem jött össze, hát mész megint, akkor biztos összejön majd. Soha ne legyen nagyobb bajod :)

2013. aug. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most hazajöttem így átgondolva egy 70 pontosat minimum kellet volna írni.
2013. aug. 14. 13:58
 4/7 anonim válasza:
Én 1 hete vizsgáztam pont 73pontom lett ,én nagyon sokat gyakoroltam a 2.81es programba. Előző nap mindegyik feladat csoportot megcsináltam 1szer ,és még a vizsgatárgy gyakorlását 5-6szor , én is nagyon izgultam alig tudtam hozzáérni a monitorhoz úgy remegett a kezem az első 10 kérdésnél a végére belejöttem :) Sok sikert
2013. aug. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én másodszorra mentem át 67 ponttal!Először 64 pontom volt,gondolhatod,mit éreztem.1 héttel később kaptam vizsgaidőpontot(14.-ére)Sok lelki erő kell hozzá,meg gyakorolni a 2.81-es verziójú Kresz egyéni gyakorlóprogrammal.. ha ebben a programban sosem mész 70 pont alá,akkor át kell,hogy menj,kivéve ha új kérdéseket is kapsz többet,meg a szivatós,kétértelműeket....

17/L

2013. aug. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő válaszolónak gratulálok :) Másodjára már nekem is sikerülni fog remélem.
2013. aug. 16. 17:03
 7/7 anonim válasza:

Ezt én tudom garantálni!Jegyezd meg a válaszokat,és utolsó nap reggel már NE GYAKOROLJ!

Utolsó voltam.:)

2013. aug. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!