Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen az elsősegély vizsga?

Kiro113 kérdése:

Milyen az elsősegély vizsga?

Figyelt kérdés
AM kategóriából,minden gyakorlatban lesz!
2013. aug. 13. 18:22
 1/8 Sinead ***** válasza:
Az elméleti kresznél sokkal könnyebb, nem kell betojni tőle, csak akkor nem mész át ha teljesen hülye vagy.
2013. aug. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én amikor vizsgáztam a teremben előttem volt kb másik 3 vizsgázó, és lehetett látni meg hallani hogy mit kérnek tőlük, egy adag kérdés tök ugyanaz volt, egyedül egy kártyán lévő feladat volt különböző, de még az is átment akin látszott hogy szegény gyerek nem túl okos.
2013. aug. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én utolsónak mentem be.Kb.10 perc alatt végeztünk, már látszott rajtuk hogy nagyon unják :D
2013. aug. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem épp ma volt a vizsgám,ezek az új tételek : http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__egyeb-kerdesek__47.. ,ez alapján könnyedén vettem az akadályt,sikeres vizsa,gyakorlati része nevetségesen könnyű,-stabil oldal,-ujraélesztés,-betegvizsgálat
2013. aug. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Nekem épp ma volt a vizsgám,ezek az új tételek : [link] ,ez alapján könnyedén vettem az akadályt,sikeres vizsa,gyakorlati része nevetségesen könnyű,-stabil oldal,-ujraélesztés,-betegvizsgálat
2013. aug. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Stimp válasza:
52%
Elsősegély vizsga..jókat tudnék erről mesélni.Amikor én vizsgáztam ebből:adtak egy babát(egy olyat amivel a 4 éves zsuzsika játszik otthon) amit le kellett smárolni...többször is egymásután(ez volt a lélegeztetés)..de ez még csak hagyján mert még idegen embereket is kell taperolni összevissza,vagy hagyni kell hogy veled csinálják ugyanazt..mindent összefoglalva baromság az egész,csak pénzlehúzásnak van kitalálva,nem szívesen emléxem vissza rá.
2013. aug. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ma buktam meg..

GYakrolat: ujraélesztés,stabill oldalfekvés,minden ment tökéletesen. 2 műfogást is bekellett mutatni. Volt 2 tétel,elsőt tudtam,másodikat nem,és megbuktam...

2013. aug. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Stimp válasza:

Ne félj.. velem is ezt csinálták majd legközelebb átmész.Én még el is küldtem a vizsgabiztost az anyjába mert olyan stílusban beszélt velem..lekezelően..

Az egojuk ezeknek ált. a toppon van és saját magukat tökéletesnek tartják,mindenki más sz*r.

2013. aug. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!