Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Amerikai autó esküvői autónak?

Amerikai autó esküvői autónak?

Figyelt kérdés

Unokabátyám lesz az esküvői tanúm, és neki van egy új Ford Taurus SHO autója, pár hete hozták be az országba. Mivel limuzinnál, meg bérelt luxusautónál egyedibbet szeretnénk, ezért merült fel az ötlet, hogy lehetne ez az esküvői autónk. Unokatestvérem szívesen odaadja. Így néz ki, kívül-belül feketében, szerintem nagyon szép kocsi.:) [link]

Szerintetek esküvőre jó autó?:)



2013. aug. 15. 23:38
 1/6 anonim válasza:
Szerintem is jól néz ki és sokkal ötletesebb, mint egy limó. :)
2013. aug. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

Jöhetnek még a válaszok!:)

2013. aug. 16. 02:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Jól néz ki, de csak az tudja értékelni, aki ért az autókhoz. Ha különlegeset szeretnél, akkor valami régi járgányt válassz.

Az én esküvőmöm (4 éve) egy Volga volt az esküvői autó. Kicsik és nagyok, fiatalok és öregek körében is óriási siker volt, mindenki a Volgával foglalkozott, fotózkodott, minket le se szartak :-)

2013. aug. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
itthon nemigazán van ilyen, de az amerikai autó az ott kezdődik hogy Mustang, Dodge, vagy valami oldtimer.
2013. aug. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze nem valami izomautó, de az országban elvileg ezen kívül csak 1-2 van, azok is 2010 körüliek.:) Csupán annyit szeretnék, hogy ne valami "tömegautó" guruljon elénk.:) Amúgy rátrafáltatok mindketten, hugomék veterántalálkozón esküdtek, őket Trabi, a násznépet pedig egy felújított katonai Ifa vitte.:P Barátnőmék pedig egy nagy rózsaszín Cadillacben utaztak. Amúgy mindenki megfordul utána! És azt sem értem, hogy unokatestvérem, meg párom hogy bír már 2 hete erről a kocsiról beszélgetni.. Férfiak..:)
2013. aug. 16. 11:26
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Innen bérelj.

2013. aug. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!