Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az amerikai autók többsége...

Az amerikai autók többsége miért ormótlan?

Figyelt kérdés
Összehasonlítva az európai és japán autókkal, az amerikai autók általában igénytelen, ormótlan monstrumok. Van olyan is amelynek oldalán még fa berakás is van, mintha valami antik bútor lenne. Persze elvétve akad egy-két formás típus, de honnan van a jenkiknek ilyen elcseszett ízlésük?

2012. júl. 11. 23:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ott más a kultúra, más a közlekedés, más az igényesség, és főleg mások a távolságok. Nem lehet máshoz hasonlítani. Az amerikaiaknak egy igénytelen kocka kell, nem érdekli őket, hogy az most sorjás, vagy 30 litert eszik, a lényeg, hogy kényelmesen el tudjon vele gurulni 90-nel az 500 km-re lévő szomszéd városba. :)
2012. júl. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
100%
Igénytelennek nem mondanám. Nagyok, szélesek, stb, ott ez alakult ki. Mellesleg nekem pont ezek tetszenek. Most akkor nekem is elcseszett ízlésem van? Pedig lány vagyok, de kicsit sem tetszenek a tipikus női autók, sokkal szívesebben vezetnék egy állat nagy amcsi autót :) Persze ez csak álom, jelenleg egy trabira sem futná, de attól még álmodni szabad :)
2012. júl. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Én nem arra gondoltam, hogy szélesek, meg hogy 30 litert esznek. Hanem arra, hogy ocsmányul néznek ki - persze van egy-két kivétel, de ritka. Tipikus ilyen a Chevy Chase-es amerikai vakációban Gwiswoldék kombi-kocka "halottas" kocsija, oldalán fa berakással, mintha valami zongora lenne. De ilyen például a Cadilac is, amikor kint rokonoknál voltam láthattam milyen egy kocka, kb. egy nagy Lada, csak márkanévvel és egy-két kényelmi funkcióval. Ez a szubjektív véleményem.
2012. júl. 12. 00:05
 4/23 anonim ***** válasza:
81%

más az ízlésük. De Európában is vannak ronda autók.


[link]


de pl. mondhatnám az új 1-es BMW-t is ami szerintem minden idők legcsúnyább BMW-je.


[link]


azt pedig végképp nem mondanám hogy igénytelenek. már 50-60 éves Cadillacekben is volt légkondi, elektromosan állítható tükör stb..

Persze sok ronda autó van ott is de azt nem mondanám hogy igénytelen ormótlan monstrumok.

2012. júl. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Pedig mind megbízhatóságban, mind összeszerelési minőségben jóval alulmúlják az európai autókat, ez tény. Nem a légkondira meg az elektromos ablakra gondoltam. Viszont a kinti árcédulájukat tekintve ez érthető, kint annyiért kapsz 5 méteres 2-300 lóerős hodályt, amennyiért itthon egy relatíve kis autót.
2012. júl. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne az ilyen regi fosokat vedd peldanak mint a fa berakasos roncsot.


Nezd meg az ujabbak kozul a Challengert vagy az uj Mustangot. A Ford Fusion is egesz pofas auto.


De a regiek kozul is nagyon nagyon sok szep peldany van.

Teny hogy oriasi hajok, rengeteg anyag van bennuk, de akkoriban (meg most is egy kicsit) ez nem szamitott. The bigger the better:)


A legkisebb autopalya is minimum 4 savos, a kozutak is minimum 2, neha 3. Hatalmas teruletek, hatalmas hazak, mindegy nagy. Meg jo hogy a kozlekedesi eszkozoket is nagyra tervezik.


Raadasul sokkal biztonsagosabbak!!!


En Europaban latok tobb autot, amire azt mondom, hogy csunya, mint amit v.ki fentebb linket, meg a Nissan Juke, vagy az uj Infiniti qx56.

2012. júl. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez volt az autóm tavaly Floridában ,nem nevezném éppen ormótlannak


[link]


[link]


Nem egy ilyen,hanem konkrétan EZ . Ford Fusion , 2.5 literes benzinmotor,automata váltóval , folyamatosan üzemelő klímával 9 liter körüli fogyasztást tudtam kihozni belőle. Ők is haladnak a korral,nem csak azok az autók szaladgálnak az utakon,amiket a '70-es évek beli filmekben látsz.

2012. júl. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem csak filmekben láttam, voltam kint. A stílus egy okádék, nem a méret! De már írtam: nem a méret és a fogyasztás nem tetszik az amerikai autókban, hanem a stílus. Akkor már inkább az '50-es '60-as évekbeli jampikocsik, amiknek szárnyuk van...
2012. júl. 13. 09:54
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezen mi az okadek?

[link]


Es ezen?

[link]


Mondjuk meg jo hogy nem egyezik az izlesunk, kepzeld mindenki tok egyforma kocsikkal jarna... :)

2012. júl. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

ma 18:38


Az első nagyon nem tetszik, a második a régebbi Mustáng már valahogy kinéz. De mondom: az amerikai autók közül a régi hippijárgányok voltak formásak és stílusosak. Amúgy meg nem azt állítottam, hogy egyáltalán nincsenek ott jó kocsik, csak arányaiban ott több szar kocsi van, mint az európai és japán autók között.


Ui.: én sem szeretném, ha mindenki egyfajta kocsival járna...

2012. júl. 13. 19:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!