Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jogosítvány angliai (csere)...

Jogosítvány angliai (csere) most hogyan is van ez?

Figyelt kérdés

A menetét írja le valaki kérem hogyan is van ez hogy angol jogsim legyen?

Elméletileg el kell küldenem az utlevelem a jogsim nekik és vissza kapok egy angol jogsit + az íratokat? A kérdésem annyi lenne hogy a magyart végleg elveszik ilyenkor vagy sem köszi előre is a választ!


2013. aug. 20. 01:26
 1/3 anonim ***** válasza:
45%

"Elméletileg el kell küldenem az utlevelem a jogsim nekik és vissza kapok egy angol jogsit"


Ez nettó marhaság! Kiváltod a nemzetközi jogsit és mehetsz bárhová a világon! Angliába még az se kell, bőven elég a kártya.

2013. aug. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm! :)
2013. aug. 20. 16:40
 3/3 anonim válasza:
A postán kell kérni egy nyomtatványt, kitöltöd, 60 fontot kell fizetni, leadod a magyar jogsit és küldik az angolt. Azt nem tudom, hogy útlevelet is kell-e küldeni, de a papíron rajta lesz. Én még nem cseréltem le, de tervben van. Rendőr mondta, hogy ha itt élsz, egy évet meghaladóan, akkor le kell cserélni. Az angol jogsi elvileg 50 évig érvényes, szóval szerintem jobban jársz vele, mint a nemzetközivel.
2013. aug. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!