Kezdőoldal » Utazás » Európa » Jogosítvány igénylés Angliában...

Jogosítvány igénylés Angliában. Komolyan be kell küldeni postán a magyar jogsit és a személyit? Személyesen nem lehet intézni?

Figyelt kérdés

A magyar jogosítványt tényleg nem kapom vissza? Legalábbis ezeket találtam a neten, de ez így eléggé furcsa nekem.

Az egy dolog, ha az új jogsit postán küldik, mert az pótolható kint, ha esetleg elkeveredik a postán. De ugyanez a személyivel vagy útlevéllel már elég nagy szívás...



2012. okt. 31. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Személyit nem kell beküldeni, de a magyar jogosítványodat, a formanyomtatvánnyal együtt kell feladnod. Csakis ajánlottan, elsőbbségivel add fel! A magyar jogosítványodat az angolok hazaküldik, majd ha igényt tartasz rá, Magyarországon visszakapod.
2012. okt. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Utánanéztem neked, tényleg kell hozzá az útlevél, fel kell adnod levélben, de ha személyesen bemész az alábbi irodába, akkor 4 font ellenében beazonosítanak és nem kell postáznod az útleveledet!


Cím:


Ground floor, Connect House, 133-137 Alexandra Road, Wimbledon, SW19 7JY

2012. okt. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szeerintem ehhez a személyit nem kell, de egyébként igen, útlevelet/személyit simán postázni kellett, és csak eredetit fogadnak el...a tesómét sikeresen el is vesztették, aztán meglett, fél év után, de úgy, hogy bedobták a régi lakásba (szóltunk, hogy nem ott lakunk), úgy, hogy csak úgy lehetett volna kézbesíteni, hogy azt az átvevő aláírja. erre bedobták az üres lakásba, és mikor rákérdeztünk, még le is tagadták.
2012. nov. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!