Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Büntetést fogok kapni?

Büntetést fogok kapni?

Figyelt kérdés

A Ferihegyi repülőtérre tartottam autóval, de mivel először jártam arra, rossz irányba mentem el.


Felhajtottam a gyorsforgalmira a Market Centralnal.

Majd tovább, és ahelyett, hogy jobbra mentem volna végig a felüljárón, tovább mentem egyenesen az autópályára (de azt sem tudom melyik van arra). És ahogy ki volt írva, hogy matrica.. kb egy 500 m-rel utána lehajtottam Vecsés felé..


Kérlek szépen segítsetek, hogy én most büntetést fogok kapni, vagy ilyen kis távon még nem figyelik az autópálya matricát.


Köszönöm szépen a segítséget!


2013. szept. 1. 17:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Tessék, itt jártál:

[link]


És itt kezdődik a fizetős út:

[link]


Van még kérdés?

:)

2013. szept. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Jó mostmár teljesen nem tudom, mert ahogy emlékszem talán volt egy felüljáró ami alatt elmentem..
2013. szept. 1. 20:38
 13/15 A kérdező kommentje:
De az tuti, hogy a legelső lehetőségnél lejöttem, és ott volt két irány: jobbra Ecser, balra Vecsés.
2013. szept. 1. 20:39
 14/15 A kérdező kommentje:

kedves Harkonnen!

Most látom, hogy amit "B" jelöl a térképen ott lehet az a felüljáró, nem?

Köszönöm tényleg a segítséget.

2013. szept. 1. 20:41
 15/15 anonim válasza:
Szia! Kaptál végülis büntetést?
2017. szept. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!