Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Motoros kabátba láthatósági...

Motoros kabátba láthatósági csík varrása? Valaki csinált már ilyesmit?

Figyelt kérdés

Első a biztonság. A motoros ruhám sajnos teljes mértékben fekete. Ezzel az a baj, hogy nappal se nagyon feltűnő, éjjel meg egyenesen elnyel a sötétség.

A van egy fölösleges láthatósági mellényem, amit gondoltam, hogy ráveszek a kabátra, de sajnos a szelet nem igazán bírja az a kis tépőzáracska, valamint ha megyek bárhová, azért nem a legdivatosabb még egy "jólláthatósági" munkás-mellényt is magamra aggatni.


Arra gondoltam, hogy feláldoznám, és rávarratnék belőle a ruhára, de nem tudom, hogy milyen lenne, egyáltalán jó ötlet-e? Vagy van valakinek bármilyen ötlete, mivel tehetném magamat láthatóbbá?



2013. szept. 18. 20:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Javaslom, hogy a kabát anyagát ne bontsd meg. Tépőzáras megoldásban gondolkozz. Tépőzárat varrass rá. Egyrészt azért, mert ezek a fényvisszaverők a mosásban tönkremennek egy idő után, másrészt pedig így egyszerűbb cserélni.


A rendőrségi kabátok vannak így megoldva, habár azoknak az anyaguk másból van. Keress a neten rendőrségi motoros kabátokat. Valahol biztosan lehet kapni rá fényvisszaverőt - másnem egyenruházati boltban -

2013. szept. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!