Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen bünti jár ha jogosítván...

Milyen bünti jár ha jogosítvány nélküli személy vezetett 1 jogosítvánnyal rendelkezőve? . Ilyen kráteres úton.

Figyelt kérdés
2013. okt. 5. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Rosszabb mintha két jogosítvány nélküli vezet mert így mind a kettőtöket meg baxsznak.. :D
2013. okt. 5. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kicsit bővebben ha lehetne: milyen jármű, ki a bejegyzett tulaj/üzembentartó, egyebek rendben voltak-e?

Az út minősége lényegtelen!

2013. okt. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
minden rendbe volt. a szüleim nevén volt az auto. a haverom aki vezetett még nincs 18
2013. okt. 5. 09:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem értem mire akarsz kilyukadni, ha haverodnak van jogosítványa autóra, vezethet akár egyedül is akár elvan 18 akár nincs, nincs ilyen törvény ami kimondja hogy 18 éven aluli személy csak "felügyelettel" vezethet...
2013. okt. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért arra vigyázz, nehogy leírj egy kerek, értelmes mondatot, mert akkor a spanok kitagadnak a facebook-ról!

:(


Csak sejtem mit akarsz, ezért röviden: Azt fogják megbírságolni aki átengedte a vezetést az engedély nélkülinek!

2013. okt. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen, én sem értem teljesen. amit sejtek, hogy rád mi várna, ha tegyük fel igazoltatás lett volna. szerintem simán a haverodat eltiltják a vezetéstől x évre, a te jogosítványod meg be is vonhatják. bár ez már sok dologtól függ.
2013. okt. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi a bajod a kérdéssel? én egyből értettem mit akar a kérdező.
2014. szept. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!