Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Busszal vagy vonattal érdemes...

Busszal vagy vonattal érdemes kimenni a szabadkai piacra Szegedről?

Figyelt kérdés

Tudja valaki, hogy szombatonként hogy mennek a buszok/vonatok Szabadkára? És onnan hogy jutok el a piacig? Messze van? Drága a taxi?

És visszafele mikor jön a busz?

Néztem a menetrendeket, de nem vagyok biztos benne, hogy jól értelmezem.

Köszönöm a válaszokat! :-)


2013. okt. 6. 00:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Menetrendeket nem ismerem,gyalog messze van szerintem, taxi ugy 350-500 dinar (kb 3-4 euro),vagy mehetsz 6-os busszal de igy ismeretlenbe nem tudom elmagyorazni hogy hol kell felszalni.Vagy ismered Szabadkat valamennyire?
2013. okt. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja es VIGYAZZ AZ ERTEKEIDRE!!! mert lopnak a sotetboruek!!!! Elozo voltam ujra.
2013. okt. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors választ!

Sajnos egyáltalán nem ismerem Szabadkát, de úgy néz ki, hogy pénteken egy ismerősék mennek ki autóval,és engem is elvinnének. Bárcsak... Akkor megoldódna a busz kérdés. :-)

A piacra értetted, hogy lopnak a c.....nyok???

2013. okt. 7. 21:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen a piacon lopnak a zsebesek,penztarcat meg veletlen se a taskaban vagy farzsebben vidd mert hult helye lesz!! Es vigyazz hol parkoltok mert elviszik az autot a rendeszek es kb 45e a buntetes,ugyanez a helyzet ha nem fizetitek be a parkolodijjat...
2013. okt. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!