Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Autópálya matrica nélkül...

Autópálya matrica nélkül mentem M6-on egy keveset utána vettem matricát (ekkor jutott eszembe, hogy nincs) számíthatok-e büntetésre?

Figyelt kérdés

Tegnap mentem Pécsre, elhagytam az Érdi emelkedőt M6-on, utána jutott eszembe, hogy nincs matricám, lehúzódtam, és vettem egyet sms-ben, számíthatok-e büntetésre?

A válaszokat előre is köszönöm!



2013. okt. 10. 08:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Akárki akármit ír, a lényeg, h aznap vedd meg a retkes matricát, akkor nem büntetnek meg.
2013. okt. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

A matrica vásárláskor nem csak dátumot regisztrálnak, hanem időpontot is. Ugyanígy a lejáratkor is figyelni kell.


Természetesen megbüntethetnek, és nem is olcsó. Inkább járj a régi 6-oson, ha gond matricát venni, mert ez így nagyon drága lehet.

2013. okt. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Az megtörtént kb. 10 másodperccel a fizetős szakaszra felhajtás után!

Köszi a választ!

2013. okt. 10. 08:58
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem gond matricát venni, csak amikor elindultam elfelejtettem megvenni...figyelmetlen/feledékeny voltam ennyi...
2013. okt. 10. 08:59
 5/12 4ttil4 ***** válasza:
56%
Nem ismerem arra a pályát, de ha nem kapott le ,,matricás,, kamera a matrica megvétele előtt, akkor elvileg nincs büntetés.
2013. okt. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Mondjuk ha a leállósávon álltál meg e célból, akkor jelölnélek Darwin-díjra: igen csúnya baleset lehet belőle, egy koporsóhoz képest 15000 Ft aprópénz.
2013. okt. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az 1 -es 100%-ban jól Írja !!!! Sokan ezt nem tudják !!! Mert ki sem merték még próbálni,hogy hogyan működik,csak azt tudják ,hogy az nélkül ne menj fel,mert akkor már kampec :-)
2013. okt. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Akkor hogy lehet, hogy a cégünket már büntették meg, mert elfelejtettünk új matricát venni, csak a következő benzinkúton? hát úgy, hogy nem csak a dátum számít.
2013. okt. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Úgy hogy lehet szart vettetek rá.
2013. okt. 11. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem. Teljesen jót vettünk. A büntetés jogos volt, mert az ellenörző kameránál még nem volt érvényes matricánk.


A büntetésről tájékoztató levélben pedig szerepelt, hogy melyik időpontban hol melyik ellenőrző pont szerint nem volt érvényes matricánk.

2013. okt. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!