Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lesz még valaha Magyarországna...

Lesz még valaha Magyarországnak rendes légitársasága?

Figyelt kérdés
2013. okt. 11. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném. Mostanában biztos nem, Szerintem a MALÉV nem véletlen ment csõdbe, túl sokan és sokat loptak, ráadásul a hagyományos modell nem mūkòdõképes. A Sólyom meg eleve viccként indult.
2013. okt. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, soha. Ha valaki mégis összehozná, egy éven belül csődbemenne, mert senki nem volna hajlandó kifizetni a jegy árát cserébe a "normális" szolgáltatásokért, hanem maradnának a szemétláda, de filléres fapadosoknál.
2013. okt. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
#2: egy 2-3 órás repülőúton a normális szolgáltatás az, hogy elvigyen A-ból B-be. Minek fizessen az ember háromszoros árat? Egy ebéd miatt? Aki nem bír ki ennyi időt kaja nélkül, az maradjon otthon.
2013. okt. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Ebéd? Ne viccelj. A plusz szolgáltatások:

business helyek

business váró

nagyobb tér az ülések között

hosszabb fel- és leszállópálya

belvároshoz közelebbi reptér

váróhoz áll oda a repülő, nincs buszozás

állandó jegyárak.

kézipoggyász+ egy laptoptáska ingyen felvihető

feladandó bőröndért 30(!) kilóig nem kell külön fizetni

nem emeltdíjas a telefonszolgáltatásuk



Ha jól tudom, mostanában pl. a Wizzair egy "karámban" tartja az utasokat Ferihegyen, ha eső esik, meg gyalog kell a repülőhöz menni, mert még buszt sem biztosítanak. Ráadásul ha nem hónapokkal előre foglalsz jegyet, akkor drágább, mint a "megboldogult" Malév volt.

2013. okt. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mindenesetre én nagyon sajnálom a Malévot.

Arra még talán büszkék is voltunk.

2013. okt. 12. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!