Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit von maga utána büntetőjogi...

PinoccioF kérdése:

Mit von maga utána büntetőjogi eljárás? Közúti baleset okozása esetén. Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Közúti baleset okozása:autóval kanyarodtam balra, bácsi robogóval jobbról egyenesen jött, nem láttam nyilván mert nem figyeltem, és a jobb hátulját a kocsinak elkapta a bácsi. beszéltünk, minden rendben van vele, belsőleg semmi baja, felült, felállt, a jobb kézfeje volt csúnya. A rendőrök szerint ha nincs törése, akkor helyszíni bírság nekem, ha van törése akkor büntetőjogi eljárás, na ez mi? ez mit von maga után? mi lesz? mennyi pénz? nem tudok semmit...

2013. okt. 29. 14:38
 1/4 anonim válasza:
legrosszabb esetben letöltendő, de nem hinném hogy sokáig.ámbár már lecsuknak ha ellopsz egy nyalókát is
2013. okt. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! de az ilyet is le lehet közmunkával dolgozni ugye?
2013. okt. 29. 15:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tűnik súlyos esetnek, inkább pénzbírságszagú a dolog, max. felfüggesztett.
2013. okt. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
1. vagyok. ha jól megúszod akkor kapsz egy csekket meg egy pár csillagot a jogsid mellé. viszont ha komolyabb akkor nemtom. attól függ hogy állnak hozzá annak a rokonai és ő aki a rövidebbet húzta, de a rosszabb eset ha ugrik a jogsid kis időre. de reméljük a legjobbat.
2013. okt. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!