Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ukránban mennyi egy liter...

Ukránban mennyi egy liter gázolaj? És jó minőségű?

Figyelt kérdés

Megéri kint tankolni?? Mármint úgy értem, hogy a kocsinak nem lesz tőle baja?? Mert sokan mondják, hogy olyan mint a víz és "szaggat" tőle a kocsi...


E90-es BMW-t tankolnék kint.



2013. nov. 4. 21:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, merre akarsz kimenni?
2013. nov. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Mi becsnél járunk ki, ott tudok kutat, ahol mi mindig tankolunk.
2013. nov. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Záhonynál, az van a legközelebb:)

De mondhatsz nyugodtan más átkelőket is Szabolcs megyén belül.

2013. nov. 4. 22:00
 14/24 anonim ***** válasza:
Mint írtam is, mi Tiszabecsnél járunk ki, ott ahogy átmész a határon, jobbfordulsz, és mész egyenesen. Ott van közel egy kút a határhoz. Sajna a nevét nem tudom, de nem lehet eltéveszteni.
2013. nov. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért alakult ki az a tévhit, hogy az ukrán (és a román) benzin sz*r, mert akik itt eladták feketén az ukrán benzint, sz*r minőségű kúton vettek 86-os benzint, meg fel is higitották, és eladták jó drágán.

De amúgy az ukrán üzemanyag is rendes minőségű, volt E34-em, tankoltam bele itt az országban. Ment, minden rendbe volt vele. Egyszer Ujrajnában jártam, telinyomtam a 80 literes tankot ukrán benzinnel, az autón rendesen érződött, hogy sokkal jobban megy, minta +10 lóerőt kapott volna. És ezt más BMW-stől is hallottam. Ok, az E90 az már más tészta, de a lényeg, hogy az ukránok sem sz*rt árulnak, mehetsz nyugodtan tankolni.

2013. nov. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
Hogy én Záhonynál nem járnék át..Van, h 3 órát is vàrni kell.
2013. nov. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!!:)


Ez jogos, ténylegesen hosszú a várakozási idő, de azért kipróbálom, hisz egy köpésre van tőlem:)

2013. nov. 5. 23:19
 18/24 anonim ***** válasza:
nyugodtan tankolhatsz, hülyeség, hogy sz*r minőségű. Ne a csaló magyar államot gazdagítsd. Jelenleg egy liter gázolaj 246 forint, a benzin meg 270 ft
2013. nov. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!:)
2013. nov. 6. 12:30
 20/24 anonim ***** válasza:
Ha nem a minnél olcsóbbat keresed, akkor nem lesz gond. A drágább Diesel jó minőségű.
2013. nov. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!