Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A Lágymányosi híd budai...

A Lágymányosi híd budai hídfőjénél található fix "traffipax" készülék működőképes, vagy csak elrettentésként szolgál?

Figyelt kérdés

Ma jártam arra és a 30-as tábla után kb 20-30 méterrel található egy trafi az oszlopon kb 5 méter magasságban a forgalomfigyelő kamera mellett. Kérdés hogy ez működőképes e, vagy sem. Olyan 42 körül mehettem, ezért fontos lenne. Aki többször jár arra, vagy van róla információja az légyszives segítsen.


Előre is köszönöm.



2013. nov. 10. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ott biztosan nincs telepített trafi. Bár én még az említett tárgyat sem láttam, street view-n sem látom ..
2013. nov. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Street view-en én sem látom, csak a forgalom figyelő kamerát, mert már kerestem én is, de azon még nincs rajta sajna.
2013. nov. 10. 21:28
 3/4 anonim ***** válasza:
annyiért még nem jön bünti, főleg ha az óra szerint mentél annyival
2013. nov. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fordultam már ott kis híján kilinccsel előre is, (~70) de mégsem kaptam fotót. Nincs trafi telepítve.
2013. nov. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!