Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a "magyarok"?

Miért ilyenek a "magyarok"?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek, de miért van az, hogy a legtöbb magyar az ízléstelen, és giccses megjelenésű, szinte már szégyellni való tuningot részesíti előnyben? Külföldön élek,sokat utazok egész Nyugat-Európában, de mindig a magyar rendszámú kocsik jelennek meg úgy, mintha a bontóból rakták volna össze az autóikat. Múltkor az Ausztriai autópályán egy hazai 20 éves golf olyan zajt csapott, az alpokban, hogy én süllyedtem el szégyenemben, pedig külföldi rendszámmal rendelkezek. Arról nem is beszélve, hogy szinte már esett szét a kocsi, de nyomta neki belső sávba, előzgetve a mai korú kocsikat. Második példa Stuttgart belvárosába jártam, és hallok valami nagyon hangosat, és már éreztem, hogy ez nem Porsche lesz.. hanem BMW, de körülbelül 25 éves lehetett,de nehogy félre értődjék, nincs bajom az öreg autókkal.. na de így? A pirosnál jobbnál jobb autók mellet állt, de ő azért is elindult elsőnek, az nem érdekli, hogy a fél stuttgart felkelt a traktor hangú roncs bmwjétől. És akkor kérdezzük, hogy miért röhögnek rajtunk.. A pénztelenséget meg nem fogadom el, mert jó pofa kis autók vannak már 300-400k-ért, amit nem kell szégyellni. A németek,hollandok, meg sorolhatnám mind tudnak egyszerű,józan kis fogyasztású kocsikat venni, semmi giccs.. A magyarnak meg mi kell? 300k- ból mimimum 4000cm3 motor, ja és prémium márka legyen, mert az a menő.. Akinek meg telik luxus, prémiumkategóriás autóra, az meg már nem tudja mekkora felnit rakjon az autójára, és olyan sötétített üveg,mint egy halottaskocsi.A vezetési kultúra meg bunkó és erőszakos.. szinte beléd jön hátulról és villog, mint egy világítótorony ha nem adsz a mackónadrágos,"Armani" szemüveges úrnak helyet. Már lassan a Románok kulturáltabbak, mint mi.. Vagy ezt csak én látom így? Még egyszer leírnám, hogy tisztelet a kivételnek ne vegye magára akinek nem ez a stílusa.
2013. nov. 22. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
2%

mer mi a bajod ha nem teszik el leeht huzni külföldre csodanépedhez.

Germánok kiroályok, de lemaradás 20 év mint monták régi bmw 20 év az it uj azér menö.

ha nemt tutsz vezetni 4000 köpcentiset ne szolj be. a sportkipufogo a forma 1 ben is hangos.

szetintem nem tudod mi abajod a suzukidban semi se jo neked nem ültél még AUTOBAN,.

2013. nov. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4%

az a bajok eltolnak a általad roncsnak vélt kocsik tégedet és hiába nyomsz nem mensz elöre de bezabál 15 litert neked a 800 köpécenis vasad.

nekem most ki lett szedve katalizátor 30 ezret kaptam érte be lett hegesztve egy 50 es átvezeto olyan hangja van 5 km re halották mikor este elmentem egy probakörre felklet Bálint comborám is rá. de tetszett neki mondta jo.

ez egy filing.

2013. nov. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a kretének a hangosat szeretik
2013. nov. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12%

Kérdező te meg túl sokat foglalkozol másokkal. Törődj a saját dolgoddal. Nem szabad beképzeltnek lenni, lenézni másokat. Ez sokkal nagyobb baj szerintem, mint a te "gondjaid". Bár nekem lenne ez a legnagyobb gondom. Irigyellek komolyan mondom.


Na nem vagyok egy tuningbetyár, teljesen sima, gyári autóm van, de épp most húzott el így éjfél után 10 perccel a ház előtt egy hangos honda, de az az igazi patkányhanggal, szar kipufogójával, meg a sok tuningbetyár hondás, suzukis, ilyen olyan roncsaikat feltuningolják, nagy hanggal, füsttel szlalomoznak a kocsik között. De én ezeket leszarom. Ha neki ez így jó, akkor ki vagy te, hogy leszóld ezért? Ha kaját nem adsz neki, semmi jogod leszólni senkit!!! Vannak akiknek ez okoz örömöt és kis pénzből csak ennyit sikerült. Ha nem tetszik, vegyél nekik Porsche-t, Maserati-t és persze tartsd is fenn!

2013. nov. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A vezetési kultúra amúgy kicsit engem is zavar, hogy erőszakosak, tolnak, de ez meg nem a tuningbetyárokra igaz. Azok fogják magukat, kivágnak az ember mögül és már húznak is el. De ebben meg mi sehol sem vagyunk. Oroszok, románok, Vietnám, stb. a mi vezetési morálunk még teljesen jónak mondható.
2013. nov. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak: azt hiszem ennyi hibával se láttam még mondatot leírva.


"Kérdező te meg túl sokat foglalkozol másokkal. Törődj a saját dolgoddal. "


Speciel engem is idegesít, amikor egy babakocsiban alszik egy csecsemő és egy traktor hangú és faszú menő csávó felkelti a szarjával, mert tuningoltatja a piros lámpánál és repülő rajtot vesz, csak azért, hogy észrevegyék. Na az ilyennek száradjon le a fa..sza.

2013. nov. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!