Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Akik buktak jogsinál: miből,...

Akik buktak jogsinál: miből, pontosan miért buktak és végül hányadikra sikerült? (kresz, rutin, forgalom egyaránt érdekel)

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Két és fél éve kreszből buktam, két pont hiányzott :S Azóta nem próbálkoztam újra, mert közben megszületett a fiam, és közben tanultam is, nem volt időm még a kreszt is magolni. Most már két éves múlt a fiam, de most meg pénzem nincs jogsira :S
2009. nov. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a forgalmin, mert a kereszteződésbe nagy gázzal mentem be, mert már sárga volt a lámpa (a sors iróniája, hogy most itt lakunk :D ) utána pedig visszafelé nem vettem észre a 30-as táblát és 60-al mentem. lakott területen belül. Szóval tuti bukás volt. Másodjára már jobban figyeltem.
2009. nov. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem eddig minden elsőre ment, de tegnap buktam forgalomból mert túl gyorsan vettem be egy kanyart... Nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek, hogy ekkora hülyeségen bukom el.
2009. nov. 19. 21:01
 4/12 anonim válasza:
100%

Szia!


Én forgalmin buktam meg, figyelmen kívül hagytam egy jobbkezest...

A vizsgabiztos kérdezte, hogy mi lesz akkor, ha majd lesz gyerekem és ott ül mellettem, nem vette észre, hogy már pocakom van, kb 30 hetes terhes lehettem :) Mikor mondta az oktatóm, hogy hamarosan megtudja, mert babát vár a hölgy, akkor meg szegény nem győzött bocsánatot kérni :)


Másodjára sikerült!

2009. nov. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer buktam forgalomban, parkolás miatt... Hozzáteszem, kicsivel nagyobb helyre akartam bepréselni magam, mint az autó! : D Ahhoz képest sikerült, csak túl sok volt a tili-toli... Végül már magamban könyörögtem, hogy buktassanak meg, mert már annyira remegett mindkét lábam, hogy esélyem se lett volna a forgalomban :) Másodjára minden szuper volt, meg is dicsértek hogy milyen figyelmes vagyok, nemcsak nézek, de látok is :)

29/L

2009. nov. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Énis forgalomban buktam, mondta a vizsgáztató, h csináljunk akkor egy visszafordulást, én meg vettem amit mondott, és elkezdtem megfordulni azon az úton, aztán esett le, hogy ezaz út nemelég széles ahhoz :D és nemtudtam egy visszafordulásból megfordulni, mert padka lettvolna belőle....vizsgabiztos mondta, hogy hopppáááááááá, 30 méterrel arrébb kellett volna, ottmár szélesebb az út, hahahahaha.....és megbuktatott :D

következőre már minden simán ment.

2009. nov. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
forgalomból buktam egyszer, mert megijesztett a vizsgabiztos:)nekiállt ordítani velem és úgy megrémültem, hogy nem vettem észre, h pont előttem vált át pirosra a lámpa, és becsúsztam a kereszteződésbe. szóval egyértelmű helyzet volt, oktatói beavatkozás:P másodszorra viszont átmentem, de ugyanaz a vizsgabiztos volt, és akkor is ordított:) de akkor már nem hagytam magam megzavarni:P
2009. nov. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
16:10 Jók az idegeid, hogy nem zavartattad magad. Velem az oktató szokott ordítani folyamatosan és ezért is volt nehezebb bármit is megtanulnom. Egy elvált nő, aki egyedül neveli a gyerekét és a tanulóin tölti ki a dühét. Olyan dolgokért is ordít aminek semmi köze a vezetéshez... -.-
2009. nov. 21. 10:40
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
én egy zebrán álló bácsi miatt buktam meg.Vagyis a botja ,meg az egyik lába volt lent.......másodjára hibapont nélkül.
2009. nov. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Gondolom mert ha már látod a gyalogost, akkor meg kell állni és át kell engedni, pláne ha már az egyik lába is lent van.

Nem tudtam, hogy ilyenért is buktatnak.

2009. nov. 21. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!