Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit a legjobb megoldás ha rám...

Grim13 kérdése:

Mit a legjobb megoldás ha rám parkolnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a kérdésem arra irányulna hogy ki, mit szokott tenni ha egy másik autós úgy parkol be hogy nem lehet kiállni vagy akár még beszállni sem tőle. Nyilván megkeresem a tulajt vagy megvárom... de ilyen esetben hívhatom a rendőrséget, parkoló felügyeletet ? Toljam ki a kocsit és tegyek egy lakatot a másik kocsira :D ? Én általában A legelső verziót választom de ha nagyon gazdag lennék biztos belekarcolnék a fényezésbe egy üzenetet....

2013. nov. 29. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
én mindig úgy állok meg, akár egymás mellé kell állni, akár út mellé párhuzamosan, h hagyok magamnak helyet előttem és utánam, így nem tudnak beszorítani.
2013. nov. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

"de ha nagyon gazdag lennék biztos belekarcolnék a fényezésbe egy üzenetet...."


Ahhoz nem kell sok pénz, elég egy rozsdás fémdarab is. :)


Egyébként állj meg mindig úgy, hogy legyen lehetőséged kijutni. Tehát ha egyik oldalról rád állnak, akkor a másik oldalon még ki tudj állni.

2013. nov. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Én eddig mindig rendőrt hívtam, ők gyorsabban előkerítik a tulajdonost, mint én. Ráadásul van esély rá, hogy a büntetés után elgondolkodik az illető és máskor odafigyel.
2013. nov. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Ezen már én is gondolkoztam, egyszer volt olyan, hogy egymás mellett álltak az autók, mint ahogyan én is, és a sor mögé (azaz mögém is) beállt egy idióta merőlegesen!!! De nagyon hamar ott lett a tulaj, így megoldódott magától.

Egyébként hiába parkolsz te úgy, hogy előtted, és utánad is legyen elegendő hely, simán vannak olyan pofátlanok, akik odaállnak a hátad mögé, szabálytalanul, és képtelenség kiállni. Azt hiszem, én is rendőrt hívnék.

2013. nov. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Rendőr.


Újpesten egyszer úgy beszorítottak mindkét oldalról, hogy nem tudtam beszállni a kocsiba. Jött lopós autó is, ki akarták volna daruzni az egyiket. Honnan került elő, de hipp-hopp be akarta dumálni, hogy én álltam be közéjük. A rendőröket nem az eszéért szeretjük, de ezek csípőből neki szegezték a kérdést, hogy akkor én a kipufogón át másztam ki. Vesztére a fedélzeti kamerám is engem igazolt.

2013. nov. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, amúgy tényleg van az a helyzet aminél állhatsz bárhogy akkor sem tudsz kijutni. Pl.: egy bevásárló központnál álltam meg múltkor merőlegesen, előttem a fal mögöttem az út, mire kiértem mellettem 2 autó állt (semmi baj simán be tudtam szállni nem ezzel volt a baj) mögöttem az úton viszont megállt egy audi, szerencsére épp jött ki a tulaj aki egy "kopaszkigyurt" emberke volt és a valószínűleg Barbi nevű barátnője .... egy "bocsi teso siettem"-el letudtak én meg örültem hogy mehetek mert siettem!
2013. nov. 29. 23:51
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha az én autómra rám áll valaki, hát én fogom azt lerugdosom magamról. Simán nekimegyek, ha beszorít elölről, vagy hátulról valamelyik paraszt. Ha pedig túl közel, hát neki b aszom az ajtót, ennyi. Ha pedig valahonnan nem tudok kitolatni, vagy kijönni, meg keresztbe elém, mögém parkolt, akkor pedig ráfekszem a dudára és mikor megjött fa sz, jól leszoktam üvölteni a fejét. Rohadjanak meg az ilyenek. Én soha senkit nem szorítok be, miattam még autó nem várt h nem tud kiállni, de néhány parasztnak simán van pofája hozzá.
2013. nov. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Általában végső esetben megpróbálom eltolni kézzel a másik autót (néha csak sebességbe teszik és kicsiket lökdösve rajta arrébb gurul 30 centit, az már elég), kárt nem teszek benne, még csak meg sem karcolom. Ha nem sikerül, akkor megbillentgetem, akkor megszólal a riasztó és hamarosan ott a gazdája is. Kárt soha nem teszek más autójában és a gazdájában sem, de ha nagyon pampog, és verekedős hangulatban van, akkor lehet, hogy zsákban viszik el. De a kocsikban soha nem teszek kárt, az autó nem tehet semmiről. Volt most olyan, hogy rám állt valaki és be sem tudtam pakolni a csomagtartóba. Szerencsére pont jött. Ekkor megkérdeztem, hogy miért kellett 10 centire rám állni. Erre azt válaszolta, hogy mert rá is ráálltak. Eleve olyan helyre nem állunk be, ahol tudjuk, hogy ilyen necces lesz.


ELŐZŐ: azért ha az oldalról rád álltra az ajtót rá tudod csapni, az azt jelenti, hogy elég hely van ahhoz is, hogy be tudj szállni és kiállni. Mit szólsz majd, ha egyszer valaki más gondolja majd azt, hogy te ráálltál oldalról és egy nagy horpadás lesz az autódon? Ha oldalról rám állnak, akkor legfeljebb beszállok a másik oldalon.

2013. nov. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én tisztelem az autóm (a cég autóját) annyira hogy ne csapkodjam semmihez és senkihez az ajtót :D A riasztó tényleg jó ötlet, végül is csak egy kicsit meg kell lökni kézzel a kocsit...
2013. nov. 30. 16:01
 10/11 anonim ***** válasza:
42%
Hát, nekem egy régi szarom van, ezt leszarom ha sérül, simán nekimegyek bárki kocsijának amelyik köcsögöl.
2013. nov. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!