Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 2 hétre megyek a hónap végén...

2 hétre megyek a hónap végén Budapestre,14. kerületbe. Parkolást hogyan oldhatom meg, h a lakás előtt parkolhassak, de ne kelljen annyit kiadni?

Figyelt kérdés
Két hét, napi 3ooo ft, sok lenne. Valami egyéb megoldás?
2013. dec. 2. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha a lakás előtt akarsz parkolni és ott fizenti kell, akkor máshogy nem. De vannak őrzött parkolók, oda kérhetsz helyet két hétre is, de ez nem feltétlenül van a lakás előtt.
2013. dec. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Persze azzal ne is törődj, hogy a XIV. kerületben nem kell fizetni a parkolásért!

:D

2013. dec. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Aki nem hiszi járjon utána:

[link]

2013. dec. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát, nem parkolhatom olyan messze. :)
2013. dec. 2. 19:23
 5/11 A kérdező kommentje:
Karácsony és szilveszter napján azért ott sem kell fizetni, vagy akkor is?
2013. dec. 2. 19:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Nyugi van, a XIV. kerületben nincs fizető övezet.
2013. dec. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Dehogynem, voltam nemrég néhány napra és kellett fizetni a lakások előtt. De, kiszámoltam, hogy többet ér ha a büntetést fizetem és úgy legalább nem kell figyelnem, h mikor jár le. Meg jól is jártam, m rajta hagytam a kocsin a csomagot, és másnap nem kaptam még egyet, csak harmadnap. De, becsületes módon szeretném megoldani.
2013. dec. 3. 12:31
 8/11 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy jobban tudod!


"Hát, nem parkolhatom olyan messze."


Ezt valahogy nem értem, igaz te a kérdésben a 14. kerületet említetted én meg a XIV. kerületről írtam, de az egy és ugyanaz! Annyi, hogy a kerületeket római számokkal szoktuk írni.


Azt is elmesélhetnéd, hogy a "14." kerület melyik részén kellett neked fizetned az egyébként ingyenes parkolásért!

2013. dec. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát csak tudom, ha kaptam büntetést (piros csomagot). Ha nem lenne fizetős, akkor nem kaptam volna, nem így van? ;)


De, látom, hogy kötekedős, okoskodós vagy.

Nem az volt a kérdésem, hogyan írják helyesen a kerületeket, hanem a parkolás. Úgy hogy megköszönném, ha erre fokuszálnál, ha írsz, de inkább ne is írj többé.


És fentebb egyik kedves válaszoló küldött is egy linket, hogy melyik kerületekben fizetős, és ha megnézted volna, akkor látnád, hogy ennek a kerületnek is egy része fizetős, és én pont ott voltam, oda megyek.

2013. dec. 4. 10:16
 10/11 anonim ***** válasza:

A fenti linken semmi nincs jelölve a XIV. kerületre (feltéve, hogy a 3-as válaszra gondolsz).

De már az elején mondtam, hogy nézz a környéken őrzött parkolót, 2 hétre azzal jársz a legjobban.

2013. dec. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!