Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 2 hétre megyek a hónap végén...

2 hétre megyek a hónap végén Budapestre,14. kerületbe. Parkolást hogyan oldhatom meg, h a lakás előtt parkolhassak, de ne kelljen annyit kiadni?

Figyelt kérdés
Két hét, napi 3ooo ft, sok lenne. Valami egyéb megoldás?
2013. dec. 2. 16:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Hát csak tudom, ha kaptam büntetést (piros csomagot). Ha nem lenne fizetős, akkor nem kaptam volna, nem így van? ;)"


Szerintem meg vagy nem a XIV. kerületben voltál, vagy nem parkolási pótdíjat kaptál, hanem a közteres bírságolt meg!


"De, látom, hogy kötekedős, okoskodós vagy."


Te meg úgy látom, hogy végtelenül buta vagy!


"Nem az volt a kérdésem, hogyan írják helyesen a kerületeket, hanem a parkolás. Úgy hogy megköszönném, ha erre fokuszálnál, ha írsz, de inkább ne is írj többé."


Inkább az a baj, hogy leállok vitatkozni egy okoskodó buta emberrel!


"És fentebb egyik kedves válaszoló küldött is egy linket, hogy melyik kerületekben fizetős, és ha megnézted volna, akkor látnád, hogy ennek a kerületnek is egy része fizetős, és én pont ott voltam, oda megyek."


Itt a bizonyíték a butaságodra, mert ha nem látnád a linket is én tettem fel, és azon nincs a XIV. kerülteben fizető övezet jelölve, mint ahogy nincs is...


Na most egyszer okoskodó vagyok, máskor meg kedves válaszoló?

:D


Persze az utca nevét ahol parkoltál még véletlenül se írnád le ugye?

2013. dec. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!